Geocaching na Havaji: Zemská vyrovnávacia pamäť v diamantovej hlave Špecifikuje pamiatku v Honolulu, O’Hu


s plánmi, aby Havaj špecifikoval geocachingový suvenír na našej dovolenke v domácnosti do stredu Tichého oceánu, konzultovali sme s geocaching.com pre Geocaching.com. celý rad typov vyrovnávacej pamäte, ktoré umožnili primerané akademické šance na O’AHU, ako aj na obrovský ostrov. Ako by to malo šťastie, Crater Crater Crater Cache Diamond Head sa objavil v krátkej jazde od nášho hotela v blízkej Waikiki.

Pozorovanie tuff rock

Veľa uznávaných geologických orientačných bodov na Havaji, kráter Diamond Head je jedným z troch tufových kužeľov na O’AHU, ktorý sa vyvinul počas sopečných erupcií pohoria Ko’olau, ktoré sa začali asi pred 300 000 rokmi. Názov typu horniny vyvinutej z konsolidovaného sopečného popola, ktorý sa vyhodí počas sopečnej erupcie, typu tuffových kužeľov okolo stredu sopečnej aktivity.

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi na Havaji od štandardných hotelov až po osobné dovolenkové nájomné so Stay22.com:

Perfektné miesto pre vyrovnávaciu pamäť Zeme – špeciálny typ geocache, ktorú spravuje Geologická spoločnosť Ameriky – sme vytlačili celú trinásť stránok Geocache a sformulovali plán útoku počas lietadla. Špeciálne z ich požiadavky ukázať lekciu vedy o Zemi, ako aj potrebovať geocacherov, aby sa zúčastnili akademickej úlohy, ktorá istá špeciálna geologická stránka. z tufovej horniny, keď modifikácie po chodníku, ako aj meranie rozdielov nad výškou využívajúcimi zariadenie GPS.

Chodci, ktorí kráčajú hore, ako aj po špinavej ceste.

Otvorte sa každý deň od 6:00 do 18:00, vstup do diamantovej hlavy Zadajte pamätníky náklady na 5 dolárov/vozidlo alebo 1 $/osoba, ak vstúpite s primárnou bránou. Sledovanie spiatočného výletu 1,6 míľ vás zavedie 560 stôp nad podlahou kráteru, ako aj časti cesty sú nespevnené a najlepšie navigované pomocou silných topánok. Keď sme prišli do 6:30, objavili sme, že parkovanie automobilov sa veľmi naplní veľkými skupinovými exkurznými autobusmi, ako aj ďalšími skupinami turistov s očami zombie-očí, tiež prebudené vzhľadom na to 4:00. Prineste vodu pomocou klobúkov, ako aj občerstvenia, ako aj digitálneho výstroja do batohu, sme sa zhodovali s mapou brožúry v parku s obavami určenými na stránke popis geocache.

99 schodov!

Chôdza po spevnenej ceste (posledný telefónny hovor na vnútorné inštalatérske práce, ako aj kúpeľne na nasledujúce 1,5 až 2 hodiny) Čoskoro sme sa uspokojili s tkaním a vinutiami špinavých chodníkov. Upozorňujeme, že výhľadový bod v oblasti 4 je úžasnou oblasťou pre obrázok a prerušenie vody. Po tomto bode sa zaoberáte dvoma schodiskami, ktoré si zaslúžia svoje vlastné schodisko. Medzi schodiskami je 225 stôp dlhý osvetlený tunel. Po schodoch je … viac schodov. Striedavá „ľahká“ cesta po tuneli, ako aj pred vražednými schodmi, je spevnená cesta vedúca k oveľa väčšiemu schodom. Nakoniec budete vyliezť na budovu – a mimo – budovu, keď slúžite ako aktívna stanica na konci, keď kráter uvádza päť ozbrojených síl batérie.

Honolulu z pozorovacej stanice

Stojí za horenie kalórií, výhľad z koncovej riadnej stanice, ako aj z pozorovacej stanice je rovnako úchvatný, ako je obohacujúci. Pozrite sa na západ, rovnako ako uvidíte panorámu Honolulu; Východ je kráter 350 hektárov v celej svojej neaktívnej veľkoleposti. Chyťte náš dych, ako aj objavenie štandardnej geocache (varovanie spojlera, ak sa pozriete na obrázky nižšie) pred spiatočnou cestou, nezabudnite, aby ste vykonali správne merania nadmorskej výšky, ako aj geologické pozorovania skôr, ako pôjdete. Počkajte však, je tu viac!: Online geocache sa môže tiež prihlásiť, než sa vydá na ďalšie.

Súvisiaci

Geocaching Journeys, cache preč od zimných blues! Cache preč od zimných blues! Geocaching Journeys, cestovná spoločnosť so špeciálnou skupinou, zodpovedá rovnako zmýšľajúcim hľadateľom skúseností s itinerármi výletov all-inclusive. Pripojte sa k skupine ostrovných geocacherov na Havaji od 22. do 29. januára 2011.
15. september 2010 v „Geocaching“

Geocaching na dovolenke Najčastejším vzorom v domácnosti sviatkov je geocaching na ceste. Cestné výlety do domácností sú stále na Vacachen a hrajú sa v najväčšom najmodernejšom love pokladov v krajine.
18. augusta 2010 v „Geocaching“

Výlet do pôvodného geocacheif ste geocacher, rozumiete objaveniu pôvodnej vyrovnávacej pamäte pocty (GCGV0P), je ako svätý grál Geocachingu. Tu je výňatok z popisu vyrovnávacej pamäte: 3. mája 2000 bol v tejto extrémnej oblasti Dave Ulmer v tejto extrémnej oblasti, ktorý pozostával z Delorme Topo USA, ideálny kontajner, ktorý pozostával z Delorme Topo USA,…
30. mája 2015 v „Geocaching“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *