Jeseň v Emilia-Romagna


Adventurous Kate pozostáva z pridružených odkazov. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Zo všetkých čias na návštevu Talianska vždy odporúčam, aby ľudia navštívili na jeseň. Existuje niekoľko dôvodov: Počasie nie je také topené, nie je tu veľa davu dovolenkárov a jeseň je hlavnou sezónou pre užívanie bohoslužby.

Okrem týchto zjavných dôvodov je však na jeseň niečo, čo sa mi na Taliansku páči. Možno je to, že jeseň je nový rok pre módu a celkovo nie sú lepšie šaty národnosti ako Taliani. Ale v regióne tak, ako je jedlo, ako je Emilia-Romagna, je Fall o potravinových festivaloch a veľa z nich.

Keď som prvýkrát pred dvoma rokmi skontroloval Emilia-Romagnu v októbri, bol zima-v tom čase oveľa chladnejšie ako Anglicko. Zaklial som sa za to, že som nepriniesol zimnú bundu, namiesto toho sa musel uchýliť k môjmu nie stylish-nor-pasateľným in-taly-to-whatshever fleece. Aspoň to bolo čierne.

Tentokrát som mal šťastie hlavne – počasie bolo fantastické. Aj keď som sa obával, že musím dostať kabát, ktorý by som potreboval iba dva týždne, nikdy som nemusel nosiť niečo ťažšie ako sako so šatkou a niektoré dni boli také teplé, že by som mohol ísť bez bundy.

V dôsledku toho som mal úžasný čas, a to sa odráža na mojich fotografiách. Tu je najlepšia jeseň v Emilia-Romagne.

Je niečo lepšie ako ostrý jesenný deň s jasne modrou oblohou?

Najmä vtedy, keď to vyzerá tak dobre proti týmto žltým listom.

V Bologni sa vrcholy menia sezónne. Letné čerstvé kvety sa na jeseň nahradia rôznymi tekvicami. (A áno, moji priatelia bloggerov sme robili výzvou pre smartfóny, vložili naše telefóny pod tekvicu, aby sme sa uistili, že sa skutočne hovoríme medzi sebou.)

Pád, samozrejme, je hľuzovková sezóna. Pozrite sa na veľkosť toho čierneho hľuzovky!

Lea The Pet Dog bol náš nebojácny lovec hľuzoviek. Bola odmenená syrom. Domáceho maznáčika po mojom vlastnom srdci.

V nedeľu v októbri sa mesto Sant’agata Feltria zmení na gigantický hľuzovkový festival.

Tu nájdete ľudí všetkých vekových skupín, ktorí sa pripájajú do zábavy.

A hľuzovky v hodnote stovky dolárov. Tento bol najväčší, aký som videl kdekoľvek.

Predajcovia, ktorí sa sľubujú hore a dole, je ich produkt – v tomto prípade, zlato – to najlepšie!

A čerstvé produkty, jasné a farebné v tomto ročnom období.

Nájdete bradavú bradavú bradavú bedrové bedráky …

Spolu s bradami bedrových bedier…

A zvláštny dav Škótov. (Spýtal som sa týchto miestnych ľudí, prečo sa obliekli ako Škótsci na festival hľuzovky. „Perche nie?“ Jeden z nich mi povedal. Prečo nie, naozaj!) Máva zmysel!)

Tartufesta, festival Truffle v meste Sasso Marconi, využil niečo iné – remeselné pivo.

Ale najzábavnejšia vec bola užívanie tohto muža, ktorý pečie svoju panvicu gaštanov!

Ale ak by ste sa radšej dostali preč z festivalových davov, pád je úžasný čas, aby ste sa potešili vo veľkom vonku. Prejdite sa cez krajinu Emilia-Romagna so svojimi priateľmi a vyzerá to ako niečo z renesancie.

Prípadne sa vydajte na jazdu so svojím najlepším priateľom!

Niekedy sú tie šedé jesenné dni rovnako krásne ako ich náprotivky s modro-oblohou.

A keď je spárovaný s chodníkom lesom, nadobudne strašidelný efekt.

Kým nestretnete stvorenie, ktoré prebýva v tomto lese…

Toto. Mačka. Toto je pravdepodobne najbližšie, aké som kedy uniesol niekoho domáceho maznáčika. Táto mačka vyzerá ako oveľa portovaná verzia Grumpy Cat (vlastne by som nebol šokovaný, keby jedla Grumpy Cat), ale bola úžasne sladká a chcela veľa maznaní a škrabancov. Milujem ťa, Fat Kitty!

Fall naznačuje, že je čas ochutnať najnovšie ročník vo vašom miestnom vinárstve alebo Agriturismo, čo som urobil v Isola del Sasso. A tým uvádzam všetky vína. Myslím, že každý majiteľ vinárstva vás povzbudí, aby ste odobrali vzorky všetko, čo majú …

Čo vedie ku koncu normálneho jesenného večera v Emilia-Romagne-po viacchodovom jedle podávanom v rozpätí niekoľkých hodín, reštaurácia, ktorá používa iba jednu večere sedenie, niekoľko fliaš každého jedného bieleho vína nalievaného na stôl, Ukončenie tesne pred polnocou s konečnou škálou bielej sa potešilo vonku pod splnom. Dokonalosť.

Ktorá fotografia je tvoja obľúbená?

Toto je kampaň blogu Ville, ktorú vytvorila a spravovala Iambassador v spolupráci s Radou pre cestovný ruch Emilia-Romagna. Adventurouskate.com udržiava úplnú redakčnú kontrolu nad obsahom uverejnenom na tejto stránke.

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *