AK Monthly rekapitulácia: Marec 2020


Adventurous Kate pozostáva z pridružených odkazov. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Predtým, ako začnem rekapitulovať mesiac, dovoľte mi začať pozdravom: „Hej, Kate z budúcnosti! Hej, ľudia, ktorí boli zvedaví! Vedel som, že si tento príspevok pozrieš! ako sa máš? Mimochodom, ako dlho to vydrží?! “

Pretože toto je rekapitulácia za marec 2020 – mesiac, ktorý bude žiť v histórii navždy. Mesiac, keď koronavírus prešiel do Overdrive. Mesiac, keď sa zdalo, že každý deň prináša nové desivé zjavenie. Mesiac, ktorý sa cítil trikrát dlhšie, ako v skutočnosti bol.

Ľudia budúcnosti, chcem, aby ste vedeli, že to bol strašidelný čas – ale najhoršie zo všetkého bola neistota. Mnoho mesiaca sa cítilo ako hororový film v pomalom pohybe, ľudia si nie sú istí, aký zlý sa tento vírus dostane, a potom si užívajú mesto po tom, čo sa mesto pohltilo.

Na osobnej úrovni to bol zvláštny mesiac. Vzhľadom na to, že som žil v Mexiku vzhľadom na to, že január som začal mesiac, ktorý pokračoval vo svojich dlhotrvajúcich cestách v Mexiku. Život v Mexiku postupoval ako obvykle.

Ale do 15. dňa sa ukázalo, že sa veci menia. Rozhodli sme sa o úkryt na mieste, strávili 22 hodín denne doma a neustále skúmame, či je lepšie zostať alebo ísť.

Navštívené destinácie

Holbox, Chiquilá, San Cristóbal de Las Casas, Parque Nacional Cañon Del Sumidero, Tuxtla Gutiérrez, Chiapa de Corzo, Oaxaca a Mexico City, Mexiko, Mexiko

Miloval som túto žltú budovu v San Cristóbal.
Všetko Corona

Je také ťažké zhrnúť všetko, pretože v tomto neobmedzenom mesiaci sa toľko stalo. Coronavírus a Covid-19 by mali mať svoju vlastnú sekciu.

Začal som mesiac, keď som si myslel, že moje cesty v najbližších mesiacoch budú v poriadku, že tento vírus sa nezastaví Latinská Amerika. Vtedy boli jediné odstavenia v Ázii. Taliansko sa do 9. marca ani karantény nestalo! Nie je to šialené?! Zdá sa, že Taliansko bolo v karanténe už niekoľko mesiacov.

Bolo to divoké vidieť, takže veľa krajín v priebehu času vykonáva eskalujúce postupy.

Zrušil som svoju cestu do Peru, ktorý sa mal začať 25. marca, a rozhodol som sa počkať a vidieť o Ekvádore, s mojím výletom Galapágov naplánovaný na 18. apríla.

Prevádzka klesla v poslednom mesiaci, najmä keď sa týkalo obsahu o Ázii. Bol som sklamaný, ale cítil som, že s tým môžem žiť.

Potom prišla panika v polovici marca. Moja premávka klesla. Môj výnos z reklamy na displeji klesol zo 150 dolárov na 20 dolárov za deň; Môj pridružený predaj klesol na takmer nič. A niektorí pridružení, vrátane mojej pridruženej spoločnosti Hotel, HotelsCombined, oznámili, že už viac nebudú platiť ľuďom.

Chcel som stratiť svoje podnikanie. Musel som konať rýchlo, aby som to zachránil.

Tento mesiac som robil veľa videohovorov!
Spustil som štyri nové servisné produkty!

Túto blogu prevádzkujem 10 rokov a robím zdravý príjem z reklamy na zobrazenie, pridruženého marketingu, kampaní a reklamy. Nebol som milionárom v žiadnom úseku, ale zarobil som dosť peňazí, aby som si dovoliť svoj vlastný byt alebo byt na Manhattane. Potom tento príjem klesol na 25 dolárov za deň alebo menej ako 1 000 dolárov mesačne.

Oficiálne som sa dostal do núdzového režimu. Skočil som však do akcie oveľa viac, ako som kedy v živote skočil do čohokoľvek.

Tu je to, čo som predstavil:

One-on-One s dobrodružnou Kate-ste niekedy chceli mať šancu získať so mnou jeden na jedného? So mnou si môžete rezervovať 45-minútový videohovor! Môžeme hovoriť o všetkom. Doteraz som pomáhal ľuďom s ich tvorivými projektmi, hovoril som s ľuďmi prostredníctvom obáv z koronavírusu, pomohol som niekoľkým ľuďom so všeobecnými radami v blogu a rozhovory o feminizme a politike som mal smiech. Sadzba je 75 dolárov na 45 minút a môžete si rezervovať tu.

Adventurous Kate Blog Consulting – Snažili ste sa prosperovať vo svojom blogu, ale máte pocit, že ste sa stali platkami? Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je najať odborníka, ktorý poukazuje na to, čo musíte urobiť, aby ste sa zlepšili. V tomto neustále sa rozvíjajúcom priemysle som prežil desať rokov, mnohokrát som sa vyliezol z žľabu a veľa som sa naučil. Sadzba je 350 dolárov za úplný audit a dva hodinové videohovory. Môžete mi poslať e -mail tu.

Adventurous Kate On Patreon – Patreon je web, v ktorom tvorcovia vytvárajú exkluzívny obsah pre svojich najväčších fanúšikov výmenou za malú mesačnú platbu. Rozprávam príbehy, ktoré som na blogu nikdy nepovedal – počnúc príbehom ducha, ktorý ma prenasledoval v Čiernej Horlivosti počas piatich nocí – a máte prístup k všetkým príbehom od 6 dolárov mesačne. Môžete tu vidieť oveľa viac.

V súčasnosti sa 94 ľudí prihlásilo ako patróni (!!!) a ak sa dostanem na 100 a ponechám ich celý mesiac, odomknem príbeh duchov a zverejňujem ho tu pre všetkých! Môžeme dostaťnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *