Čo je staršie – St Albans alebo Londýn?


Samozrejme, všetci počuli o Londýne, ale nie každý chápe St Albans. Je to nádherné historické mesto severne od Londýna, ako aj v tomto pravidelnom vydaní ideme do oboch.

Takže zatiaľ čo doháňame priateľov, máme možnosť skontrolovať niekoľko najstarších častí Anglicka.

A mimochodom, St Albans je o niečo starší ako Londýn.

Existujú dôkazy o tom, že St Albans bol založený v dobe železa Celts, ktorý ho nazval Verlamion, zatiaľ čo Londýn (alebo Londinium) bol rímskym osadom iba pred 2000 rokmi.

Dúfam, že sa vám toto pravidelné vydanie páči.

Jim a Christina XX

Blue Skies s nami na tejto ceste dodržiava, pretože by sme nemohli byť šťastnejší. Teraz, keď sa menia ročné obdobia, nemôžem prestať fotografovať jesenné listy. Páči sa mi sledovať, ako sa farby otáčajú, rovnako ako St Albans sa predstavuje.

V okamihu serendipity sú naši obľúbení Američania aj v St Albans!

Sú na svojej poslednej zastávke po výlete do San Sebastian, ako aj Praha, ako aj koordinujeme s našim kamarátom Charlotte na stretnutie. Naposledy sme boli spolu v Bronte na začiatku minulého roka. Odvtedy mala Charlotte najkrajšiu dojčenskú ženu – aký je rozdiel za rok!

Je to radosť byť opäť spolu.

Naše stretnutie je plné smiechu a dobre, keď začíname v hoteli White Hart. Táto budova má byť prenasledovaná, ako aj vedie duchovné zájazdy, sú však fantastickým barom, v ktorom si môžete sedieť s kamarátmi, keď o tom máte čo hovoriť.

Turná v krčme St Albans pokračuje so zastávkami pri batožine (plná charakteru), ako aj Peahen (skvelé jedlo, ako aj pivná záhrada).

V noci s mestom sme si všimli rozkošnú kaviareň a ráno sme sa tam vrátili úplne prvú vec. Zdá sa, že naše načasovanie je v poriadku, pretože to bol deň otvorenia pre kaviareň Nkora a poskytujú bezplatnú kávu.

A po niektorých strašných zážitkoch z kávy vo Veľkej Británii je to jedna z nich, ktoré môžeme odporučiť. Vyzerá to ako kríž medzi austrálskou a japonskou kaviarňou s minimalistickým interiérom a primeranou veľkou kávou. (Čo je to s kávovými misami tu?!)

Prepustené, rozhodli sme sa ukázať Annu viac nádherných St Albans.

Po putovaní s mestom smerujeme do opátstva.

Aj keď sme niekoľkokrát navštívili St Albans, toto je náš prvýkrát vo vnútri, ako aj TARDIS. Uvádza sa, že je miestom uctievania od 8. storočia, ako aj častí súčasnej budovy, ktorá sa datuje do 11. storočia.

Zúčastníme sa, aby sme sa začali chatovať s krásnym reverendom v katedrále, ktorá je veľmi nadšená, že nám ukáže svätyňu St. Alban, ako aj povedzte nám viac o histórii. Keď je niekto zanietený témou, skutočne ju oživí. Tieto rozhovory sú okamihy, ktoré máte na pamäti, keď cestujete.

Vždy majte na pamäti, že sa pozriete, keď cestujete tiež!

Medzi opátstvom, ako aj starou rímskou stenou, objavíte ešte jednu budovu s neuveriteľnou históriou.

Ye Olde Fighting Cocks je skutočným konkurentom najstaršej krčmy v Británii, ako aj siaha až do 8. storočia. Existujú údajne tunely, ktoré vedú k opátstvu, ako aj Oliver Cromwell sa uvádza, že tu zasiahli svoju kožu s barom.

Táto krčma je absolútna musí ísť do St Albans – len sledujte hlavu, keď prechádzate!

Po tom, čo sme si užili regionálnu kultúru, putovali sme späť, aby sme videli ostatných a boli sme liečení tradičným britským západom slnka.

Keď vaši kamaráti online po celom svete, beriete akýkoľvek typ okamihu, ktorý môžete dobehnúť, rovnako ako sa nám tu páči náš čas.

Ďalšou zastávkou je Londýn, aby som videl jedného z mojich najstarších a najdrahších priateľov, ako aj program Slnka stále svieti!

V dňoch, ako je tento, začneme pýtať, či by sme mohli online v Londýne … robíte to niekedy, keď cestujete?

Ale potom došlo k štrajku trubice, rovnako ako sme mali na pamäti, ako skutočne vyzeral zabalený vlak. Boli sme veľmi radi, že sme mali taký nádherný deň na chôdzu.

S trochou času, než uspokojíme môjho priateľa, sme sa spoliehali na Gin Queen, aby sme objavili, kde sa zastaviť na tipom v Londýne. Programu, ktorú sa vrátila s vynikajúcim zoznamom, ako aj dlho sme sa objavili vo výťahu, až do 40. poschodia, aby sme šli do kačice a vafle.

Reštaurácia je tu otvorená 24 hodín, takže ide o ideálnu plochu pre cestujúcich, ktorí sa chytili v oneskorení. Zoznam zmiešaných nápojov je tiež celkom skvelý. Rozhodli sme sa vyskúšať nejaké nové (pre nás) gins, keď sa pozrieme na pohľad.

Páči sa mi, že som hore vysoko, ako aj ak je tu strešný bar alebo reštaurácia s výhľadom – objavím to!

Väčšinu 40. poschodia, kačica, rovnako ako Waffle chytí to najlepšie z východu slnka, ako aj západ slnka z ich okien, takže výhľadové úpravy po celý deň.

V tejto časti Londýna sa deje toľko budov, ako by sme tu mohli stále sedieť a sledovať mesto.

TenĎalšou vecou, ​​ktorá sa mi na strešných výhľadoch páči, sú obrovské fotografické scény mesta. ako vidieť stromy Finsbury Circus medzi budovami.

Môj kamarát navrhol dostať nejakú kultúru, takže ideme do Britského múzea, aby sme prednášali o „budúcnosti Európy vo veku Ázie“. Poskytuje nám skvelé ponuky na diskusiu o večere.

Zbožňujem múzeá v Londýne. Existuje toľko bezplatných galérií, ako aj tu, ako by ste tu mohli stráviť hodiny.

Možno nechápete, že Jim má novú romantiku. Jeho ako hamburgery nie je nový, ale jeho účet Instagram @Beerromance je, rovnako ako sleduje tie najlepšie varenia, s ktorými sa stretne na svojich cestách.

Keď som videl, že tam bol bar s názvom Craft Beer Co Blízky, museli sme sa zastaviť. Majú smiešne množstvo kohútikov, ako aj fliaš, ako aj Jimovi obzvlášť sa mu páčilo pivovar jadra. Bola to mimoriadne vítaná zastávka za praskajúci horúci deň v Londýne.

Ale náš beh dokonalého poveternostného stavu sa musel zastaviť, ako aj tak sme mali v Londýne jeden extrémne mokrý a vtipný deň.

Domnievam sa, že sme zabudli presne, ako ponúknuť s týmto poveternostným podmienkam, ako aj stále udržiavané s naším obvyklým plánom chodenia všade cez malebnú cestu.

Zdá sa, že čokoľvek je proti nám s našim turistickým dňom v Londýne. Krvavá veža je uzavretá vo veži Londýna, Buckinghamský palác je zatvorený, vynechali sme otvorené časy Westminster Abbey o 10 minút, keď sa uzatvára o 13:00 a obrovský Ben je pod lešením!

Stále však existuje šanca na tradičný turistický obrázok s telefónnou schránkou. Môj kamarát sa snaží objaviť kaviareň blízko, aby sa zahreje!

Snažíme sa posledné múzeum, avšak fronta vo vojnových priestoroch Churchill ide za rohom a ani sa ani nepohybuje. Páči sa mi presne to, ako Briti stále žijú, rovnako ako Churchillove vzbudenie nás kontaktuje, aby sme „neboli vlajkou alebo zlyhaním. Pôjdeme na koniec. “

Vytiahneme zástrčku na múzeá a zamierime späť k modifikácii do suchého oblečenia. Docela ohromení, že sme stále prešli cez 16 000 krokov v daždi.

Na večeru nás naši kamaráti vezmú v reštaurácii Frontline Club. Je to fantastická oblasť ako na prízemí klubu Frontline Club, ktorá podáva sezónne súčasné britské jedlo. Na stene sú aj najneuveriteľnejšie obrázky od profesionálnych fotografov Magnum.

Dážď musel byť výkyvom nášho poveternostného stavu šťastia, pretože slnko sa vracia na náš posledný deň v Londýne. Chcel som ísť do Národnej galérie portrétov (jedna z mojich obľúbených oblastí – mohla by som tu stráviť stále!), Ako aj na metódu, ktorú dostávame trochu odbočené.

Toto je psychobarn Cornelia Parker na Kráľovskej akadémii umenia. Modelované čiastočne v dome Normana Batesa, vyvíjajú sa ako filmová súprava.

10 bodov, ak môžete získať odporúčanie umenia z našej fotografie …!

Svetlo hrá na exteriéri Ritz, rovnako ako sa znova vyhrievame na slnku v Londýne a pýtame sa sami seba, aký by bol život, keby sme tu znova žili?

Takže s našou cestou, ktorá sa takmer končí, uvažujeme o tom, aké šťastie majú. Nemohli sme to urobiť bez našich kamarátov, ako aj rodiny. Život na dvoch kontinentoch je vždy ohrozený, ale čo najviac využívame každú chvíľu, keď sme spolu.

Dúfame, že ste si užili náš pravidelný príspevok na zaokrúhlenie, bolo pre nás úžasné dohnať priateľov. Dúfame, že to mohlo dať St Albans na váš zoznam miest, kam ísť tiež!

Na zdravie – Jim a Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *