Ako cestovať svetlo, zabaliť inteligentne a zostať štýlové


Zdvíhanie batožiny, môže byť súčasťou vášho kardio tréningu, ale ak chcete v štýle letisko v štýle, sú naše tipy, ako cestovať svetlo.

Priniesol vám letisko v Sydney

Myšlienka cestovania je romantická a vzrušujúca, ale nie je nič romantické o vybudovaní potu, ktorý vytiahne vyduté tašky po celom svete.

Zostavili sme niektoré z našich obľúbených metód, ktoré používame na cestovanie svetla a vyradenie „plodu“ z batožiny!

Ako cestovať svetlo, zabaliť inteligentne a zostať štýlové

Dostaňte sa na letisko skoro

Toto je len moja osobná mantra, ale dostať sa na letisko skutočne znižuje stres z cestovania.

Naše domáce letisko, letisko v Sydney, ponúka toľko rôznych miest na jedenie a pitie, stojí za to prísť skoro, aby ste sa mohli usadiť a relaxovať na svoju cestu.

Tiež sa nemusíte báť, ak ste na niečo zabudli, pretože ho budete môcť vyzdvihnúť v niektorom zo 70+ obchodov.

A s medzinárodným terminálom, ktorý venuje viac ako 9 000 m² na nakupovanie bez dane, existuje viac ako 28 000 produktov v 800 miestnych a medzinárodných značkách, z ktorých si môžete vybrať.

Skontrolujte svoju tašku

Niektorí ľudia by mohli kázať o tom, aké dobré je cestovať iba s prenášaním, ale nikto nechce nastriekať ťažkú ​​tašku okolo letiska.

Radšej pokračujeme v malom batohu a skontrolujeme väčšinu našej batožiny, aby sme mohli cez letisko chodiť voľne. To tiež uľahčuje prehliadanie a nakupovanie.

Vďaka tomu je oveľa rýchlejšie prenos bezpečnosti – najmä ak môžete vložiť svoje tekutiny do kontroly batožiny.

Nakupujte skôr, ako odlete

Vedeli ste, že môžete robiť všetky svoje bezcolné nakupovanie online skôr, ako sa dostanete na letisko? Radi si objednávame svojich obľúbených, aby sme si vyzdvihli našu spiatočnú cestu domov.

Tento tip určite spôsobí, že naša batožina je ľahšia a nemusíme sa starať o žiadny tekutý obsah v našej batožine.

Môžete si nakupovať daň a daň Heinemann zadarmo online tu, aby ste si mohli vyzdvihnúť a vydať sa na cestu, keď míňate zvyky, alebo ju budú mať pripravené, keď sa vrátite domov. Ideálne pre darčeky a špeciálne bez cla.

Vyberte farebnú schému

Aby sme minimalizovali našu batožinu, zabalíme si oblečenie do farebnej schémy.

Jim’s je hlavne námorníctvo (samozrejme) a baňa je zmesou čiernej, šedej a džínsovej. Nie je to najzaujímavejšia farebná kombinácia, ale umožňuje mi zmiešať a porovnávať všetko v mojej taške. Vždy môžem pridať farbu s príslušenstvom a šatkami.

Perk je, že to ponecháva veľa priestoru na kúpu suvenírov počas cestovania.

Pomiešaj a vyber

Aj keď ako pár berieme naše samostatné tašky, vždy vložíme oblečenie do tašky druhých – len pre prípad, že batožina zmizne na ceste.

Znamená to, že v konečnom mieste nie je stres bez ohľadu na to, čo sa stane na ceste. Ak máte priestor, je dobré mať v ručnej batožine aj pár doplnkov.

Skontrolujte počasie

Pred cestou skontrolujte počasie vášho cieľa. Môžete vidieť dvojtýždňovú predpoveď a podľa toho sa môžete zabaliť a minimalizovať akékoľvek zbytočné doplnky, ktoré pravdepodobne nebudete nosiť.

Vyberte si batožinu múdro

Vypnite tie staré objemné prípady pre nové, super svetlo.

Jim je fanúšikom dvojkolesového vozidla, ale osobne milujem tvrdé puzdro so štyrmi koliesmi. Je také ľahké sa pohybovať cez letisko a kamkoľvek ideme.

Používajte baliace bunky

Spočiatku som si s nimi nebol istý, ale skutočne pomáhajú zorganizovať váš kufor a zefektívniť vaše balenie.

Robia z vánku, aby zistili, čo ste zabalili, a vy si môžete nechať všetko v poriadku, keď ste na cestách. Mimochodom, to nie sú vesmírne tašky, ktoré vákuum vákuu. Jedná sa o tašky na zips, ktoré oddeľujú vaše oblečenie.

Môžete však získať cestovné verzie vákuových vesmírnych tašiek, z ktorých sa váš valí, aby ste vytlačili vzduch, namiesto použitia Hooveru. Sú perfektné, ak balíte veľké kabáty alebo skoky, ktoré zaberajú priestor, ale nie sú príliš ťažké.

Ukotvte svoj prípad

Umiestnite najťažšie predmety na spodok kufra.

Môže sa to zdať zrejmé, ale v skutočnosti to robí zmenu, keď manévrovanie vašej batožiny pri cestovaní.

Či už máte radi dve kolesá alebo štyri kolesá, uistite sa, že väčšina hmotnosti je na dne, spôsobuje, že vaša taška sa cíti ľahšia. Zastaví tiež ľahšie a zvyčajne jemnejšie predmety, ktoré sa dajú.

Čudné veci, ktoré sa treba zabaliť, aby sa váš výlet cítil pohodlnejším

Aj keď tento príspevok je o balení svetla, tu je niekoľko neobvyklých položiek, ktoré vždy nájdete v našej taške.

Napájací balík

V hotelových izbách nie je nikdy dosť PowerPoints alebo sú na divných miestach. Cestujeme s elektrickým balíčkom s niekoľkými bodmi USB. To znamená, že môžete nechať aj niektoré ťažké adaptéry.

Zásobník na ľadovú kocku

Nie vždy prvá vec, na ktorú si myslíte, ale keď zostaneme v byte niekde horúce, nikdy neexistuje zásobník na kocku ľadu.

V našej taške je ľahký podnos na ľadovú kocku a znamená, že si na balkóne môžeme vychutnať nejaké osviežujúce studené nápoje, kedykoľvek chceme.

Očné masky

Ak ste niekto, kto miluje tmavú spálňu, vždy zabaľte očnú masku.

Môže tiež pomôcťKeď cestujete, aby ste sa uistili, že sa dobre odpočívate a dorazíte sa na to, že sa budete cítiť skvele.

Je to obzvlášť dobré, keď ste na lete. V lietadle je to zvyčajne prekvapivo jasné, dokonca aj na nočných letoch. A vždy existuje niekto, kto nevie, ako vypnúť svoje svetlo čítania.

Krk

Prisaháme na tablety Armaforce a teraz tiež vyrábajú hrdlo. Keďže ho používame, nikdy sme neboli na cestách chorí. Dotknite sa dreva – myslím, že to funguje.

Kašmír

Som posadnutý svojím cestovným zábalom v Cashmere a kašmírovom meči – môžete ho nakupovať tu. Tieto dve položky sa valia na nič a sú ľahké, ale sú neuveriteľne teplé. Videli ma počas chladného švédskeho počasia, keď som si zabalil iba na plážovú dovolenku na juhu Talianska.

Sú tiež ideálne na klimatizáciu v lietadle, ktoré môžu byť nepredvídateľné a nedostupné.

Cestujem svetlo, ale tieto položky sú vždy v mojej taške.

Raz som čítal tip „Ako cestovať svetlo“, ktorý povedal: „Neprinášajte tašku“ – aké smiešne! Je to najsilnejšia rada, akú som kedy čítal, a vôbec sa nevyskytuje skutočných ľudí.

Dúfajme, že niektoré z našich tipov vám skutočne pomôžu zabaliť tašku, ktorá bude mať v ňom všetky veci, ktoré potrebujete, a urobí vašu cestu pokojnejšou, pohodlnejšou a zábavnejšou.

A verili by ste, že píšem tento príspevok, ktorý sedí na letisku a usrkáva sa na pohári šampanského? Začiatkom letu sme sa skontrolovali, vyzdvihli sme nejaké malé dobroty v obchodoch bez cla a teraz čakáme, až bude náš let zavolať.

Sme pokojní, uvoľnení a pripravení na ďalšie dobrodružstvo.

Tieto príspevky by sa vám mohli páčiť aj:

– 37 tipov na lietanie v štýle

– Sprievodca zasvätenými letiskom v Sydney

– Ako sa čo najrýchlejšie dostávame cez bezpečnosť letiska

Radi by sme poznali vaše tipy na cestovné svetlo. A objednáte si svoju povinnosť bezplatne?

Pozrite sa na webovú stránku letiska v Sydney, kde nájdete ďalšie tipy, ako zvýšiť výnimočné skúsenosti s cestovaním.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *