7 Nezabudnuteľné zážitky z stravovania v San Diegu v Kalifornii


V potravinových stávkach, San Diego má to najlepšie zo všetkých svetov. S vplyvom z celého sveta, spojené s smiešne spoľahlivým slnečným počasím, je celosvetové stravovanie Fresco tu celoročnou vecou. Avšak, aby ste to zúžili, práve tu je našich najlepších 7 nezabudnuteľných zážitkov z stravovania v San Diegu v Kalifornii.

Zo všetkých miest v USA, ktoré sme navštívili, to bolo v San Diegu, ktorý mal veľa času. To naznačuje, že sme sa skutočne dokázali pozrieť na INS, ako aj o tom, čo toto ospalé, ale živé kalifornské mesto kladie na tanier.

Od pizze v štýle Chicaga po autentické indické karí sme si vybrali čo najviac tu. Dodržiavanie je však zoznam 7 vynikajúcich zážitkov z stravovania v San Diegu, ktoré vám nemôže ujsť.

7 Nezabudnuteľné zážitky z stravovania v San Diegu v Kalifornii

1. Mexičan v Starom Meste

Ak ste po skutočnej chuti presne toho, ako južná Kalifornia má mexické jedlo, musíte ísť do Starého mesta. Je to trochu turistické, ale vždy je tu vynikajúca atmosféra. Rovnako ako zistíte, že tu aj veľa miestnych obyvateľov prichádza aj tu kvôli informačnému kanálu.

Kdekoľvek dole na primárnej ulici-San Diego Avenue-vám bude slúžiť tradičným USA-MEX, avšak tu sú naše odporúčania:

Fredova mexická kaviareň, Miguel’s Cocina, Café Coyote, ako aj mexická kaviareň Old Town. Rovnako ako na stravovanie v salóne, vyskúšajte Los Locos Bar & Grill.

Skvelé pre: skupiny alebo na búrlivú noc.

2. Ironside Fish & Oyster Bar, India St, Bit Taliansko

Ironside má neuveriteľné menu morských plodov, ktoré je prekvapivo ťažké objaviť premýšľanie o tom je prístavné mesto. Táto expanzívna reštaurácia priemyselného štýlu robí vynikajúce zmiešané nápoje, ako aj hlboko vyprážané ustrice Poboy je absolútne senzačný.

Skvelý obedový výber, aj keď sa vsadím večere práve tu je ešte lepšia. Najlepšie na noc s vašim páčili.

3. BBQ Phil, Sports Arena Blvd, Midway District

Ak sa snažíte nájsť grilovanie v Texan v štýle, BBQ Phil je jediný spôsob. Náš dobrý priateľ Steph z Lipstickandcake.com sa o tomto mieste tak veľmi pustil, že sme to museli vyskúšať. Je to epicky pozoruhodné a úžasne epické. Obrovské veľké podávanie, tak tam choďte hladný.

Najlepší tip: Ak ste nováčikom spoločnosti Phil’s, nezabudnite pri vchode získať nálepku nováčikov. Personál pultu bude k vám láskavejší.

Ideálne pre zábavu s dobrými priateľmi, ako aj večer elastických pásov. Bez ohľadu na to, ako dobre jete rebrá, je to neupravené jedlo.

4. Barofoot bar, ako aj gril, letovisko Paradise Point, Cieľ Bay

S výhľadom na záliv je táto kúsok reštaurácie zázrakom. Želám si, aby som tu mohol prísť priamo na obed, ako aj na večeru.

Je to také pokojné, ale jedlo a nápoje sú vynikajúce.

Je to súčasť rekreačného letoviska, ale necíti sa príliš turisticky alebo falošné – aj keď stojíte na bitke s látkou nad mužovou lagúnou, ktorá sa spája s rybami.

Toto miesto je najlepšie na dlhý „mokrý“ obed.

5. Cucina Urbana, Laurel St, Bankers Hill

Rovnako blízko mesta bez toho, aby ste sa zamierili do štvrti Gaslamp, ktorá môže byť trochu ohromujúca, Cucina Urbana v Bankers Hill je sofistikovaná, úhľadná a mimoriadne pôsobivá.

Zo všetkých jedál, ktoré sme jedli v San Diegu, bolo to najviac rafinované.

Skvelé pre špeciálne udalosti a neuveriteľné pre očarujúcu noc.

6. Návrh, objektívne plážové gigantické nachos a krídla

K dispozícii sú bary a reštaurácie všetky metódy pozdĺž plážového bulváru, ktorý pokračuje v celej tejto metóde rovnako ako na tichomorskej pláži.

Prejdite na návrh pre pohľad, samozrejme, tiež pre chutné krídla Buffalo, ako aj pre horské strúhané hovädzie mäso nachos. Doska každého z nich ľahko vyplní 4 ľudí. Keď sme si kúpili nachos, 3 z nás jedli čo najviac, ako by sme nevyzerali, ako by sme to dokonca začali. Mimochodom, to bolo iba 16 dolárov!

Ďakujem bohu za psie tašky!

Skvelé na hladný plážový obed s priateľmi.

7. Stone Brewing, Liberty Station, Point Loma

Stone Brewery vyrástol z malého pohybu remeselného piva do celosvetovej slávy z veľmi veľkého dôvodu: ich pivo je vynikajúce.

A ak chcete jedlo, ste tiež na ideálnom mieste. Ich miesto Liberty Station má vnútorné stravovanie v type reštaurácie s pivnou halou v stolovej službe. Vonku je významná oáza, ktorá je naplnená centrálnou vodou, ktorá ukončila jamu, ako aj 20 metrov dlhý bar.

Získajte ochutnávku piva, ako aj čokoľvek z ponuky. Rozmanitá klobása, ako aj poháre hlávkového šalátu, ktoré sme vyskúšali, boli vynikajúce.

Skvelé pre bezstarostnú noc v noci alebo pozoruhodné dobehnutie s priateľmi.

Extra tip: El Camino, India Street, Bit Taliansko

Jedlo v San Diegu jednoducho nie je ideálny bez diskusií o El Camino. Skrytá na rohu v Bit Taliansko je atmosféra tohto miesta návyková.

Je to mimoriadne prominentné s miestnymi obyvateľmi, takže tabuľky sú vždy zabalené – najmä na TACo utorok – stojí to však za to.

Len preto, že viete, El Camino je ideálny pod letovou cestou letiska v San Diegu, je však súčasťou jeho príťažlivosti, že sa môžete takmer dostať na to, ako sa dotknúť lietadiel, keď prechádzajú.

Ak chcete oveľa viac informácií o spoločnosti SoCal, tu je náš sprievodca prvého časovača do San Diega v Kalifornii a tu je niekoľko našich ďalších článkov o San Diegu v Kalifornii. Dúfam, že sú užitočné.

Máte v San Diegu alebo SoCal nejaký druh horúcich nápadov na možnosti stravovania? Kde si vyberiete svoj mexický hit? Povedzte nám v komentároch!

Obrázky pani Romance využívajúca kameru Olympus OM-D E-M1.
Osobitné poďakovanie patrí našim neuveriteľným dobrým priateľom Monou, ako aj Brendanovi, ktorý online v San Diegu. Bez ich pomoci, štedrosti a priateľstva by sme nikdy nemuseli vyskúšať všetky tieto neuveriteľné miesta. Ďakujem chlapci! X

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *