Kde zostať v Bangkoku – od webovej premávky po pokoj


Keď váš hotel dodáva vo vašej izbe cvičebný bicykel, je ťažké ho osobne brať. Avšak mantra hotela Bangkoku je „žiť zdravý spôsob života počas cestovania“, takže tu je miesto, kde zostať „dobre“ v Bangkoku.

Po pokojnej bočnej ulici, ktorá je Soi 20, sa cíti, akoby sme sa dostali do bubliny mieru uprostred neustálej šialenstva cesty Sukhumvit.

Tu je na nás pokojne čakajúci hotel Well-vítame naše cestovné duše so zdravým úsmevom.

Zo svätyne príjemne parfumovaného recepcie hotela Well, ako aj ľadovej vody naplnenej ovocím, to vyzerá, akoby sme boli sto kilometrov od najbližšej webovej dopravnej zápchy alebo spoteného, ​​strkajúceho davu.

Napriek tomu sme okamih prechádzky od jednej z primárnych arteriálnych diaľnic, ktorá prechádza Bangkok, a pokračuje v celej metóde k extrémne hraniciam Kambodže.

Je to, akoby hotel Well Hotel je jin na Sukhumvitov Yang, stent k oklúzii Bangkoku, tonikom, čo chorí toto mimoriadne mesto.

Náš video návod na Well Hotel Bangkok:

Kliknutím priamo na toto video si užite toto video na YouTube.

Schumvit

Sukhumvit je pomenovaný po mocnej ceste 400 km, ktorá začína svoj život, ako aj v tomto okrese Bangkok, je búšiacim srdcom mesta. Keď sa domnieva, že je bohatý Thais, je teraz tiež plný bohatých vysťahovalcov.

Rôznorodosť nočného života, ako aj hotely v tejto oblasti je tiež vynikajúca a tiež prináša veľký záujem tejto časti mesta. Je to prominentná noc v oblasti dovolenkára, ako aj deň, ako aj neustále množstvo ľudí robí Sukhumvit zaujímavou súčasťou Bangkoku.

Každá primárna ulica alebo „SOI“ vychádzajúce z primárnej cesty má svoju osobnosť, ako aj okres má asi 60 z nich.

V okrese je aj niekoľko štvrtí. Hotel Well v SOI 20 je v susedstve Asok (SOI 12-23), ktorý je pochopený pre niekoľko najlepších nočných životov v meste, hoteloch a reštauráciách.

Ak chcete oveľa viac informácií o okrese Sukhumvit, skontrolujte, čo je na Sukhumvite.

Sukhumvit SOI 20 je najlepším prostredím pre hotel Well. Davy, hlavne ignorované davmi, avšak ideálne v dohode s akciou, SOI 20 má to najlepšie z oboch svetov.

Rovnako je dobre spojená so stanicou Asoke BTS, ako aj so vlakovou stanicou Sukhumvit MRT, len o krátku prechádzku.

Rovnako existuje možnosť taxíka, ale uvedomte si, že križovatka Asok je populárna pre preťaženie webovej dopravy-ako aj v Bangkoku, to sa skutočne uvádza.

Hotel Bangkok

Tento 235-izbový hotel v butikovom štýle uprostred všetkého je najlepší pre prestávku v meste alebo dlhší pobyt. Zameriava sa na wellness, avšak nie kázaním alebo súdnym spôsobom.

Naša izba

Náš luxusný priestor-stredná voľba piatich typov priestoru tu-bola priestranná a pohodlná s oknami, ktoré sa skutočne otvárajú, ako aj špičkovým veľkým kúpeľom, ktorý je k dispozícii.

Očakávali sme, že v našej izbe objavia cvičebný bicykel, ako aj jogu, avšak to je iba v apartmánoch a výkonných miestnostiach.

Boli sme s tým v poriadku.

Wellness štýl hotela bol stále odstránený, s vecami, ako sú fotografie rastlín, ako aj ich zdravotné a wellness výhody na stene.

Boli sme spokojní s online recepciou – dotykovou obrazovkou na telefóne miestnosti. Odtiaľto si môžete rezervovať čokoľvek od vesmírnych služieb po liečbu klubov zdravia.

Hotelové zariadenia

Pre malý hotel, studne sa zabalí veľa. Na úrovni 7 sa nachádza bazén s slanou vodou pod holým nebom, kde držia každodenný Aqua-Aerobics, fitnescentrum, ako aj štúdio Muay Thai.

Práve tu je tu aj klub zdravia s úplnými službami, ktorý využíva všetky liečby, ktoré by ste očakávali. Náklady práve tu sú o najnižších, ktoré objavíte pre masáž v hoteli Bangkok.

Raňajky, ktoré sa podávajú v druhom krídle hotela, sú plné chutných čerstvých možností, ako aj veľa autentických thajských jedál.

V tejto oblasti tiež objavíte bistro, ako aj bar, ktorý slúži od obeda do polnoci. Bar – Twist – používa niekoľko možností alkoholu na pobyt podľa zdravého obrazu hotela, ale tiež môže zmiešať zmiešaný nápoj bez problémov.

Bistro má oveľa viac na celom svete oveľa viac ako raňajky, ktoré majú západné jedlá s francúzskym vplyvom vďaka šéfkuchárovi kuchyne Gregory Caplot.

Vďaka Bangkokovej nepretržitej povahe, ako aj jej výsledkom pre Bohemian Laissez-Faire, hotel Well používa svätyne aj oddych.

Nie je nič ako návrat k svojmu úžasnému pokoju po dňoch v Bangkoku v horúčkovitých uličkách, ktoré sa uhýbajú davom, ako aj mopedom, vyjednávajú trhy, ako aj chatovanie ruky v stánku Hawker’s Food Stand.

Ak je to pokoj v chaose, po ktorom ste, budete tu dobre ubytovaní.

Tajomstvá trhu s kvetinovým trhom Bangkok

7 Metódy na uloženie svätyne bezrizikového slona

11 dôvodov, prečo ísť do Chiang Mai, thailand

Pozrite sa na zvyšok našej knižnice práve tu pre oveľa viac v Thajsku.

Boli sme pozvaní, aby sme zostali v hoteli Well ako médiá s cestovným úradom v Thajsku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *