3 dni v Taipei, Taiwane – itinerár, cestovné náklady a tipy


Charmujúce, ako aj chutné, Taipei je umiestnením pôsobivých panorámu mesta, pozoruhodného jedla a fascinujúcich turistických atrakcií. Nezistil som, že je ťažké na jeseň ako v tomto meste, pretože je čisté, bezpečné a dobre organizované.

V minulosti sa často ignoruje na batohovej ceste, ale v súčasnosti je to prominentný cieľ, vďaka svojej kuchyni zalievanej ústami, históriou, ako aj prírodnými zázrakmi, ktoré zahŕňajú turistické chodníky, Geopark, ako aj vodopády, ako aj vodopády, ako aj vodopády, ako aj Jazerné mesto. Táto metropola sa určite zvyšuje a bude naďalej čerpať viac ľudí, pretože je to len bohaté a krásne!

Cítil som sa skutočne v dome v Taipei. Môj pobyt bol príjemný a relaxačný vo veľkom rohovom apartmáne v hoteli Shangri-La’s Far Eastern Plaza. Towering 43 príbehov nad žiarivou obchodnou štvrťou je výška špičkovej aj triedy. Výhľady z môjho priestoru sú samozrejme úžasné!

Hotel má okrem štýlových aj pohodlných izieb aj kúpeľ, strešný bazén, telocvičňu, ako aj päť reštaurácií, ako aj bary. Tip: Objednajte si vajcia Benedikt v Li Bai Lounge. Je to najlepšie!

Ak však máte rozpočet, môžete zistiť tento zoznam našich navrhovaných hotelov plánu rozpočtu a ubytovní Backpackers na Taiwane! Všetci sú tiež veľmi recenzovaní!

Obsah

Mestské atrakcie, ktoré sa chcete pozrieť – Itinerár Taipei Day Tour
Večerné potešenie v Taipei – Itinerár Tour Night Market Tour
Koľko peňazí vyžaduje cestovanie po Taipei?
FAQ: Často sa pýtali obavy z cestovania do Taipei

Mestské atrakcie, ktoré sa chcete pozrieť – Itinerár Taipei Day Tour

Išiel som na turné po Taipei City s Edison Tours, aby som pochopil mesto a získal jeho pulz. Zistil som, že praskne históriou a národnou hrdosťou.

Jeho atrakcie sa venujú obohacovaniu jeho národa, ako aj pri ctí ľudí, ktorí to dosiahli. Nižšie sú uvedené atrakcie v mojej itinerári, ktoré vám umožnia viac porozumieť Taipei:

Prezidentská budova-Táto budova v Chongqing S. Road, ktorá sa nachádza v Chongqing S. Road, je sídlom moci Taipei už viac ako storočie. Pôvodná budova bola zničená ťažkým bombardovaním počas druhej svetovej vojny však bola vrátená v roku 1946, keď ústredná vláda R.O.C. bol obnovený na Taiwane. Premenovali to budovu Jieshou na počesť bývalého prezidenta Chiang Kai-Shek. Konajú sa tu aj národné oslavy.

Chiang Kai-Shek Memorial Hall-zobrazujúca Národnú vlajkovú farbu modrej, bielej, ako aj červenej, Chiang Kai-Shek Memorial Hall je zbierka veľkých klasických čínsky Hala. Meranie 250 000 štvorcových. Vyrobené z bieleho mramoru s strechami modrých skla, štýl štruktúry trvá po Tientam v Pekingu, ako aj z pyramíd v Egypte. Požiadam, aby som uviedol, že je krásna?

Svätyňa mučeníkov-Táto veľká svätyňa ohromujúca, ako aj palatín, ctí 330 000 chlapíka, ktorý bojoval pri transformácii pred založením Čínskej republiky, ako aj počas čínsko-japonského, ako aj čínskych občianskych vojen. Budova, ktorá sa nachádza na svahoch hory Qing s výhľadom na rieku Keelung, odráža taihe Dian Imperial Palace v Pekingu. Je obklopený 33 000 štvorcových polí. Úradníci úradov bez výrazu strážia úradníci primárnych brán, ako aj samozrejme turisti dráždia a robia si z nich srandu!

Tradičný taiwanský chrám

Národné múzeum paláca – S viac ako 650 000 kusmi čínskeho umenia, ako aj artefaktov, ktoré sa datujú viac ako 7 000 rokov, je Národné múzeum paláca najväčším z celého sveta. V pulzujúcej kolekcii zahŕňa okrem nádhernej kaligrafie a obrazov okrem nádhernej kaligrafie, ako aj neoceniteľných jade, bronzu, hodvábu, ako aj kurio.

Remeselný centrum

Večerné potešenie v Taipei – Itinerár Tour Night Market Tour

Je to podívaná, môj nočný zážitok s Edison Tours. Taipei je v noci rovnako žiarivé a živé, ako je zaneprázdnené aktivitou počas dňa.

Jedlo je nádherné, zábava je mimoriadne príjemná a nákup je úžasný. Práve tu je niekoľko miest, ktoré som navštívil, ktoré určite musíte vidieť, rovnako ako sami:

DIN TAI Fung Restaurant – Žiadny výlet do Taipei nie je celkom bez toho, aby sa dostal do tejto reštaurácie. Ako presne to je prominentné? Stačí sa pozrieť na obrovskú líniu vonku! Čakanie však stojí za to, pretože ich ťažké parné knedle, ako aj Xiao Long Bao sú vyrobené zo snov – tak chutné! Vysoká kvalita potravín je špičková a služba je vynikajúca. Lepšie uveríte humbuk!

Lung Shan Temple – Tento komplikovaný chrám, ktorý bol vyvinutý v dynastii Qing, je miestom na úctyhodnú Guanshiyin Buddu, ako aj iných božských duchov. Krásne zdobené, jonull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *