10 najlepších vecí, ktoré môžete hrať v Kythire v Grécku [s navrhovanými zájazdmi)


Plánujete čoskoro cestovať do Kythiry v Grécku? Vyskúšali sme naše návrhy nižšie o veciach, ktoré sa majú hrať v Kythire s odporúčanými zájazdmi!

Foto august Politis na Unsplash
Kythira alebo Cythera je grécky ostrov, ktorý sa nachádza na opačnej strane juhovýchodného návrhu Peloponnese Peninsula. Považuje sa za nezávislý ostrov, pretože nie je blízko žiadneho typu veľmi známych gréckych ostrovov. Leží sama o sebe, čo z neho robí vhodný uvoľnený útek. Ak máte záujem pochopiť ostatné miesta, ako aj veci, ktoré môžete urobiť na tomto ostrove, pokračujte v čítaní tohto krátkeho sprievodcu.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

10 najlepších vecí, ktoré sa majú vystupovať v Grécku [s navrhovanými zájazdmi]

Ako stráviť 5 dní na ostrove Kréta v Grécku

10 najlepších vecí, ktoré sa majú vystupovať v Grécku [s navrhovanými zájazdmi]

5 dôvodov, prečo by sme mohli online šťastne navštíviť na Kréte v Grécku!

Chania, Kréta – Nájdite Grécko blogtrotters výlet: päť zmyslov, jedna duša

Obsah

Zoznam najlepších vecí, ktoré sa majú hrať v Kythire v Grécku

1. Pláž kmôt
2. Milopotamos
3. Benátsky hrad
4. Jaskyňa Agia Sophia
5. Pláž Kalami
6. Archeologické múzeum Kythiry
7. Pláž Melidoni
8. Vodné mlyny Milopotamos
9. Hrad Palaiochora
10. Kláštor Myrtidiotissa
11. Objavte ubytovanie v Kythire v Grécku
Kde zostať v Kythire, hotel Gréckobudget
Luxusný hotel

Ako ísť do Kythiry v Grécku z Londýna

Zoznam najlepších vecí, ktoré sa majú hrať v Kythire v Grécku

1. Pláž kmôt

Táto pláž je jednou z najkrajších na ostrove s vodami odstraňovania kryštálov, vhodných na kúpanie a kontrolu morského dna. Jedna časť je vybavená dáždnikmi, slnečnými lôžkami, ako aj barom, ako aj jednou časťou je úplne bez vesmíru. Ideálne na relaxáciu a šnorchlovanie by ste sa tešili zo svojho času stráveného tu!

2. Milopotamos

Na jednom z krásnych miest ostrova Kythira sa vyvinula konvenčná dedina. Na primárnom námestí je veľa obchodov pre jedlo, vhodné miesto pre leto, pretože obrovské stromy lietadla vrhajú svoj tieň, ako aj dostatok chladu. Keď ste v Milopotamos, môžete tiež vidieť vodopády Fonissa, čo je mimoriadne krásna prírodná krajina, ako aj stojí za to vidieť zblízka.

3. Benátsky hrad

Stúpanie na hrad nie je náročné, ale vyžaduje si pohodlné topánky, aby ste zabránili sklzom. Keď sa k nemu dostanete, môžete potešiť nádherný výhľad na Perzský záliv, ako aj na okolité doliny. V dňoch odstránenia môžete dokonca rýchlo vidieť Cerigotto, ako aj Krétu.

4. Jaskyňa Agia Sophia

Jedna z najväčších a najstarších gréckych jaskýň. Jaskyňa Agia Sofia sa nachádza v zálive Kokkala v Milopotamos. Má krátky zostup pešo rovnako ako dvere jaskyne. Keď idete sem, tiež objavíte malý rozkošný kostol.

5. Pláž Kalami

Veľmi krásna pláž s jemnými kamienkami, ako aj modrými vodami. Zostup je náročný a ťažký, takže na ňu vyžaduje vhodnú obuv. Samotná pláž je fantastická s pozoruhodnými morskými dnami, ako aj s dobrými jaskyňami, aby ste sa mohli pozrieť, či nie je vlna, ako aj skaly na kúpanie.

6. Archeologické múzeum Kythiry

Určite stojí za návštevu! Múzeum Kythiry má malú veľkosť, hoci je plná histórie, je jedným z najkrajšie štruktúrovanejších múzeí. Od fotografického archívneho materiálu po video môžete uviesť, že sú všetci vyrobené z vášne.

7. Pláž Melidoni

Foto: Nikos Roussos CC BY-SA 2.0
Melidoni je vynikajúca organizovaná pláž s fantastickými vodami odstraňovania kryštálov. Cesta, ktorá ide priamo sem, môže byť trochu zložitá. Rovnako a jedáleň poskytuje okamžité služby za rozumné ceny, okrem oblasti sa má okrem oblasti, ktorá sa má zmeniť. Určite, miesto, do ktorého by ste mali ísť!

8. Vodné mlyny Milopotamos

V Milopotamos, na západe Kythiry, sa nachádza hlboko rezané údolie rieky, ktoré má na rozdiel od zvyšku ostrova prekvapivo bohatú vegetáciu. Rieka, ktorá má primeranú vodu, bola pri prevádzkovaní niektorých vodných mlynov, ktoré sa dnes väčšinou rozpadli. Úzka cesta vedie dolu k rieke, ako aj k mlynoch. Vodopády sú snom pre očarujúce plávanie. Nechajte sa priviesť do raja krištáľovej odstránenia vody.

9. Hrad Palaiochora

Hradné mesto Palaiochora je úžasným cieľom v Kythire. Je fantastické chodiť a obdivovať veľkolepú prírodnú krajinu, pretože sa vyvíja medzi dvoma roklami. Pohľad na zrúcaniny je mimoriadne sugestívny a veľkolepý s hlbokými kaňonmi v okolí.

10. Kláštor Myrtidiotissa

Kláštor sa nachádza juhozápadne od ostrova Kythira. Z jej terás môžete obdivovať krásnu panorámu. Je to miesto mieru a ticha pre každého, kto chce nejaký pokoj. Pozrite sa na kláštor je pre každého turista.

11. Objavte ubytovanie v Kytenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *