Späť do Sydney, ako aj do mesiaca ako


Je to pre nás, keď sa snažíme skončiť po výnimočnom austrálskom dni.

Po tom, čo som strávil posledných pár dní užívaním si podnikania, ako aj pohostinnosti môjho súrodenca, ako aj Nikki, ako aj pána Sy z Sylingu, očakávame pokojných niekoľkých dní.

Obava je, že budú splnené naše očakávania?

S výraznou „nie“ tejto poslednej otázke trávime posledných pár hodín v Brisbane s mojím súrodencom, ako aj švagrom pri vode v bare Moreton Bay Sailing Club. Áno, toto je pinta Guinness. Rovnako ako nie, nie je to jediný, ktorý pijeme. Pomáha nám to však relaxovať … nie že to, že to požadujeme!

Bolo to vynikajúce ráno, premýšľanie o množstve párty, ktoré sa včera v noci uskutočnilo! Rovnako ako premýšľanie o tom, že sme boli hore dosť skoro, aby sme pomohli svojmu súrodencovi vyzdvihnúť nového psa pre domáceho maznáčika zo záchranného centra.

A po tom, čo sme mali absolútne potešenie z uspokojenia s Rachel z Redcliffestyle.com, ako aj Lisa od MsBcshouseofchaos.blogspot.com.au a ich domácností na raňajky.

Takže to bol zatiaľ hektický deň!

Úplne posadnutý, o tomto náznaku, ktorý som videl na jednom z trajektových trajektov, sa v Brisbane druhý deň videl na jednom z trajektových trajektov. Prečo by niečo také by existovalo? Došlo k nedávnemu územia Segways, ktorý sa vrhá predné, ako aj zadné, pravé miesto na Larboard? Hrávajú ich gyroskopy s navigačným zariadením trajektov? Je to súčasná vec pre pirátov?

Aké škody, aké škody sa okrem smiešne pozerajú, tieto neortodoxné vyvíjajú „dopravu“? Som fascinovaný.

Každopádne, aj dlho sa rozlúčime, keď sa opäť na pobreží Sunshine, ako aj na všetkých, ktorí tam online online. Lietame Virgin, čo – len tak rozumiete – slúži bezplatnému pive a bieleho vína pri domácich letoch, ktoré odchádzajú po 16:00! Robíme my? Programu, ktorý robíme! Rovnako ako aj nejaký syr, ako aj sušienky. Takže tam.

Ukážeme dom, aby sme našli fľašu bieleho laku na nechty, ktorá sa otvorila v kabelke pani R. To sa neurobilo tak dobre, avšak pri vyčistení plány skorej večere.

Vyberáme si niečo pomerne rýchle, ako aj pomerne zdravé, sa vyžaduje, takže robím svoje pikantné pikantné hydinové nugety, ako aj pani R knocuje chutnú kukuricu, červenú papriku, ako aj šalát z granátového jablka, aby som sa rozhodol.

Pani R je opäť hore na zlomenine úsvitu, aby si vybrala svoj beh. Páči sa mi tento pohľad, ako aj nikdy sa z toho nevyplýva. Najmä s oblohou tak, ako aj s modrou farbou.

Dnes večer diskutujeme o jedle bezlepkových rissolov, ako aj o teplých nádherných zemiakoch, cukelnom červenom paprike, ako aj šaláte z granátového jablka (ja na Rissoles, pani R na šaláte). Je to veľa uspokojujúce!

Páči sa nám, kde žijeme. Verím, že je to dôležité. Áno, je to dosť byt, avšak výhľad, ako aj svetlo, ktoré dostávame zo slnečnej miestnosti, nehovoriac o 15-minútovom mieste, kde sa nachádza miesto, vynahradí to.

Dnes ráno sme dohnali náš kamarát PK z Mraristotle.com. Páči sa nám mraristotle.com. Je to stránka využívajúca špičkové skúsenosti v Austrálii aj na celom svete. Myslím si, že tu existujú nejaké skvelé možnosti pre špeciálne Valentín pre vášho fantázie alebo očarujúcej dámy. Tvrdé brownie body, ktoré sa tu zarobia!

Uspokojujeme za rohom projekt Paramount Coffee Project. Poskytuje mi šancu vyskúšať ešte jeden z ich bláznivých chutných mliečnych kokteilov. Mám v ňom Schnickers – sladová čokoládová aféra s kúskami orechov a čokoládových lupienkov – Paramountova reakcia na tekuté snickers. Je to dobré, ale arašidové maslo, ako aj želé, je lepšie.

Pani Romany má túto jahodovú sódu, ktorá vyzerá rovnako dobre!

Dnešné publikovanie ma veľmi potešilo. Je to všetko o našej ochutnávke piva pre domácich majstrov, ktoré sme urobili, keď sme boli nedávno v Anglicku. Bola to veľká zábava, ako aj najlepšia zo všetkého, čo sme mali skvelý dôvod na ochutnávku mimoriadne veľké britské pivá.

Tu je naše publikovanie v našej ochutnávke piva vo Veľkej Británii.

Dnes popoludní ideme do predného trávnika múzea súčasného umenia. Máme tu, aby sme si vypočuli rozhovor o BuzzFeed týkajúcich sa Austrálie. Je to zaujímavá vyhliadka. Je to vynikajúca spravodajská stránka, ako aj získanie určitej regionálnej ochrany bude skvelá.

Dnes večer ideme do Tio v Surry Hills na pár zmiešaných nápojov tequily. Vynikajúca hudba, ako aj atmosféra, ako aj zmiešané nápoje sú tiež skvelé!

Dnes ráno sme sa veľmi opatrne vyhli raňajkám. Sľub obeda v gréckej reštaurácii Alpha je najprv spokojný s ponorením. Ponorka baklažánu je jemná a dymová, ale taramasalata je hrniec génius!

Náš stôl sa čoskoro stane mimoriadne plný. Doska najbližšie k nám, pečený syr Halloumi je vynikajúci.

Potom príde grécky šalát. Mimoriadne skvelé – rovnako ako doska syra Fetta je taká chutná!

Existuje niekoľko ďalších jedál, v ktorých sa tešíte – vrátaneUdanie jahňacieho mäsa, ktoré je také jemné, že pred podávaním je potrebné pražiť asi mesiac. Je to úžasné.

Ale nakoniec prichádzame na dezert. Turecká potešenie zmrzliny na kúsky jahody pod ním, ako aj čerstvé maliny na vrchu, ako aj mandľový filo cigareta na dokončenie … bol to koniec nás všetkých!

Dnes ráno sa pani R zamieri späť do práce s kávou Paramount v Surry Hills, aby dohnala s priateľom. Má ešte jednu jahodovú sódu, ale dodáva trochu avokádo a toastu na kopy. Vyzerá celkom dobre, však?

Po jej dobehnutí sa pani R vráti dom, aby ma vybrala rovnako ako hlavu do prístavu Darling Harbor. Oslavujú mesiac ako počas februára. Majú tu veľa očarujúcich vecí, ktoré majú robiť – hlavne od 18:00.

Plávajúce na vode sú tieto ľadovce v tvare srdca – rovnako ako si môžete najať riadkovú loď, aby ste trávili čas v prístave so svojím obľúbeným. Aká očarujúca myšlienka!

Tešíme sa, že v budúcom mesiaci sa tu bude stáť oveľa viac času. Čo presne ty? Čo budete robiť tento deň Valentína?

Obrázky pána aj pani Romance prostredníctvom Instagramu: @Mrandmrsromance, @Hairromance, ako aj programu @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *