7 Koncepty vianočných dátumov


Uprostred všetkých vianočných chaosov je dôležité, aby ste veci pomaly dole a získanie kvalitného času s tým, koho máte radi. Práve tu sú naše najlepšie koncepty vianočného dátumu, aby ste sa dostali do radostnej sezóny, ako aj stráviť spolu dlho.

Vianoce musia byť v našom kalendári jedným z najpodivnejších období roka. Je to vždy tak zaneprázdnené, každý je úplne ohromený plánovaním, obchody sú orechy, úzkosť je vysoká – pani Romanka sa to úplne páči!

Nevýhodou všetkého tohto chaosu je, že vaše spojenie môže mať v procese tendenciu mať trochu zadného sedadla.

Preto je ešte oveľa dôležitejšie venovať sa trochu času, aby ste strávili s druhou polovicou. Niekedy, keď sa to všetko dobre dostáva, deň – alebo dokonca popoludnie od všetkého môže fungovať ako fantastický reset.

Aby som znížil tlak a jemne sa znížil na vianočného ducha, pani Romance, ako aj ja, mám zoznam našich 7 najlepších konceptov vianočných dátumov, aby som ho udržal „ho ho ho!“ !

7 nápady na vianočné rande

1. Získajte zdobenie

Pracujte spolu, aby ste si dali vianočný stromček. Chápem, že to môže byť zdrojom podráždenia, avšak ak obaja zistíte, kto robíte to, čo skôr, ako začnete, to môže byť veľká zábava. Zlomte fľašu bieleho vína, ako aj zdobenie!

Ak investujete do vysokokvalitného človeka, ktorý tvoria človek, množstvo úsilia potrebného na zostavenie a zdobenie stromu sa výrazne zníži. Máme nádherný strom z Balsam Hill, v ktorom sa vyvíjajú aj stromové svetlá.

Musíte absolútne skontrolovať rozmanitosť, ktorú majú títo ľudia.

Je potrebné, aby sme investovali do stromu, ako je tento, ktorý vyzerá úžasne rozumne, ako aj to je základné, ako aj rýchlo vstať. Potom sa môžete sústrediť na oveľa zábavnejšiu časť zavesenia ďalších vzorov s pohárom bieleho vína, ako aj s vašou milovanou.

Ak máte deti, spolupráca s nimi na zdobení stromu je toľko súčasťou Vianoc, buďme však úprimní, mladí ľudia v tom nie sú takí skvelí. Rozumiem, že som určite nebol! Získanie ďalšieho stromu, ktorú môže celá domácnosť dať dohromady, minimalizuje frustrácie, ako aj fomo vašich detí.

Obrázok od Kohl_Photographer pomocou Flickr.
2. Pozrite sa do svetla

Vo vašom okolí je vždy ulica, ktorá sa dostane dobre rovnako ako vianočný duch, ako aj energetická mriežka pracuje nadčas na zvládnutie.

Visions Spring Think na vianočné sviatky Lampoon, keď Chevy Chase sa zapojí do svetiel pokrývajúcich jeho dom!

Držte sa za ruky, potešíte sa vo svetlách a tiež sa dostať do Romance of Vianoce.

Mimochodom, keď idete pozrieť na svetlá, skontrolujte, či domy vydali plechovú plechovku. Ak áno, znížte nejaké peniaze. To sú to, o čom sú Vianoce, ako aj tieto svetlá náklady na peniaze na moc. Ak sa vám displej páči, nezabudnite.

3. Vianočné švihnutie

Vianoce sa nič viac netýkajú oveľa viac ako vianočný film. Nemusia to byť filmy so Santom v nich, čo môže byť trochu čudné, aby som bol úprimný, ale zvyčajne sú nastavené okolo Vianoc.

Rozdeľte nejaké biele víno, ako aj syr, a tiež sa vyčistite na filmový dátum v noci doma.

Filmy pani Romany, rovnako ako sa mi páči, keď si užívam okolo Vianoc, sú tie, ako je dom sám, zomrieť tvrdo, ako vlastne, Elf, Gremlins, Chudák Santa (hoci nedovoľte, aby mladí ľudia videli!) A divne dostatočné prvé Star Wars – Aj keď verím, že to bolo vždy cez Vianoce, keď som bol malý.

Máte veľmi obľúbený vianočný film? Povedzte nám na konci tohto príspevku.

4. Vianočné koktaily

Na Vianoce je vždy priestor na trochu nápoja alebo dva! Prečo však nevyrobiť špeciálnu pre svoju radosť? Ak majú veľmi milovaného ducha, vyhľadajte zmiešaný nápoj, ktorý ho využíva. Nepochybne verte, či sa vášmu partnerovi bude páčiť aj zmiešaný nápoj.

Existuje veľa konceptov, avšak drink, ktorý sa obaja tešíte, že si môžete ubezpečiť, že tento čas okolo roka pridá ten kúsok romantiky späť na Vianoce.

Práve tu sme napísali veľa receptov na zmiešané nápoje na MR & MRS Romance – dokonca sme napísali e -knihu (mimochodom ju môžete dostať tu!) Veľmi milované vianočné koktaily. Skontrolujte ich na trochu inšpirácie.

5. Dobrovoľníctvo

Môže to zvuk trochu kýčovité, ale Vianoce sú časom poskytnúť späť. Aká lepšia metóda, ako to urobiť, ako dobrovoľne.

Ak to urobíte spolu s druhou polovicou, vám poskytne pocit spojenia aj úspechu. Je to tiež skvelá vec.

Ak si nie ste istí, kde začať, verte pri zabalení alebo poskytovaní Vianoc za ustanovenie mladých ľudí za znevýhodnených okolností alebo prístreškov. Smithská domácnosť robí fantastickú prácu, ako je táto, ako aj Vianoce, je pre nich obzvlášť hektický čas. Skontrolujte, čo steVyrobte tu s domácnosťou Smith.

Okolo Vianoc je veľa ďalších šancí na dobrovoľníctvo kdekoľvek ste. V Austrálii verte, že Ausharvest, Armáda spásy alebo dokonca pomáhate vo vašej regionálnej kuchynskej polievke, je neuveriteľným spôsobom poskytnutia späť, ako aj vteky, ako aj fuzzies.

6. Pečieme vianočné sušienky alebo dokonca skorá vianočná večera pre 2

S Vianocami (a pred) Vianocami nie je nič zlé. Prečo si neopierajte svoje milované cookies? Ukázalo sa, že pani Romance, rovnako ako obaja, mám svoje vlastné podpisové sušienky, ktoré ostatní absolútne milujú.

Páči sa mi, že pani R robím moju bezlepkovú makadamia soľnú bickcies slaných chlieb-tu je recept. Pani Romance robí indikáciu arašidového masla, ako aj Choc Chip Cookies, ktoré sú vo všeobecnosti mojím katnikom. Skontrolujte jej recept tu.

Ak to však chcete urobiť o krok ďalej, prečo nevyrobiť skorú vianočnú večeru pre dvoch? Asi týždeň z Vianoc (nechcete na Turecku pred 25.), nechajte si navzájom vianočnú večeru v dome. Pritúliť sa a predstierať, že ste to len vy dvaja na celom svete.

7. Vystúpte v polovici týždňa, bránte vianočným rozdrveniu

Terrory vianočných nákupov sú pochopiteľným aspektom, ktorý prináša slzu mnohým okom nakupujúceho nakupujúceho. Ak to však načasujete správne, môžete z neho skutočne urobiť zábavu – dokonca aj očarujúci – zážitok.

Prečo si obaja nezoberú deň voľna [kašeľ-sickie-cough], ako aj do mesta? Nezaujíma sa, ak nemáte žiadne formálne nákupné zoznamy, jednoducho choďte von, potešíte sa vo svetlách aj energii, ako aj veľa prestávok kávy a/vína.

Ak ste človek, ako aj koncept nákupu, otočí váš žalúdok, možno je to len zručnosť. Jeden z našich prvých sérií článkov bol presne o tom, ako sa vyrovnať, keď idete kúpiť ako pár. Verím, že to môže pomôcť!

Bonusová myšlienka: Začnite vianočnú tradíciu

Vianoce sú samozrejme plné tradícií – veci, ktoré naše domácnosti pravdepodobne robia už celé generácie, o ktorých sme verili, že sú iba časťou Vianoc. V skutočnosti sú to potenciálne len veci, ktoré vaša domácnosť robí.

Tak prečo nezačať si vlastný zábavný vianočný zvyk? Mohlo by to byť niečo základné, ako napríklad najzábavnejší dizajn vianočného stromu, ktorý môžete objaviť ročne (čo robíme), alebo dokonca aj navzájom na večeru niekde. Alebo dokonca hranie konkrétnej stolovej hry – avšak iba v čase Vianoc.

Ak je to niečo, čo môžete urobiť spoločne, aby ste tento čas v roku, ešte oveľa zvláštnejšie, a tiež vás spolu s tým lepšie prinesie, stojí za to.

Aká je tvoja obľúbená časť Vianoc? Robíte v tomto období niečo očarujúce okolo roka? Povedzte nám v komentároch nižšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *