Vianočné večierky, šteniatka a nový miestny hamburgerový kĺb otvárajú


a takto máme pred Vianocami iba 2 celé víkendy! Wtf. V minulom piatkovom bulletine som poukázal na bulletin z minulého piatku, ktorý sa mi páčil december, pretože to vyzerá ako krátky mesiac.

Myslím, že to asi musím vziať späť. Tento mesiac pre mňa vyzerá príliš krátke.

Ale napriek tomu je december určite najzábavnejší mesiac v roku. Myslím si, že je celkom zábavné, ako sa zdá, že ľudia nečakane zúfalí doháňajú všetkých, ktorých poznajú pred novým rokom.

Znamená to, že existuje veľa príležitostí tráviť čas s priateľmi, čo je najlepšia časť tohto ročného obdobia.

V tomto týždňovom vydaní IG Edition sme už niekoľko vianočných večierkov, trávime tiež čas s našim novým priateľom: malé šteniatko synovca a skúmame nový hamburgerový kĺb, ktorý stojí za návštevu.

Dúfame, že sa vám páči toto Ig Ed.

Na zdravie

Jim a Christina XX

Začneme toto vydanie IG, ktoré je veľmi spoločenské! Naši kamaráti Dave a Deb z cestovného blogu Idol Planet D sú v meste, takže sme ich dohnali v Darling Harbor na obed.

S nami sú tiež Michael Turtle – úžasný cestovný novinár a blogger pre Time Travel Turtle – a pár nových kamarátov zo starej krajiny Angela a Paula.

Vždy je fascinujúce, keď sa spisovatelia cestovného ruchu spoja – pravdepodobne preto, že zo svojej podstaty sme zriedka na rovnakom mieste súčasne. Takže schopnosť hovoriť s týmito ľuďmi je úžasné. Sú to samozrejme aj výnimočná spoločnosť!

Deb a Dave sú v skutočnosti v Sydney, aby naskočili na plavbu – niekde tu na Amsterdame. Spolupracujú s Holland America, aby zistili, aké to je na palube jednej z ich lodí, a budú sa plaviť okolo Tichého oceánu na nasledujúcich pár týždňov.

Sú nadšení z cesty, ale tiež sa chce dostať domov, pretože sa práve presťahovali na nové miesto v Toronte.

Rozhodli sme sa naskočiť do vody a zamávať ich … a mať záludný západ slnka. Prečo nie?

Pani Romany je dnes večer na vianočnom večierku. Tento je v Archie Rose Distillery v Rosebury. Je to vhodné miesto, keď je tu na oslavu žien pracujúcich v austrálskych liehovaroch. Nie je ich veľa, ale dobrá správa je, že číslo je na hore.

V porovnaní s 200+ mužmi v priemysle remeselných liehovín tu v Austrálii existuje iba 14 žien.

Keď pani Romany počúva rečníkov a Mc Kath Davies z Nip of Courage, ochutnala niekoľko tipov z celej krajiny, vrátane Rum Black Gate, ktorý vyrába náš kamarát Genise Hollingworth v Mendooran v štáte NSW.

Popri liehovaroch spoločnosti, ako je spoločnosť Aussie Tipple Company Run, podporujú austrálske liehovary remesiel vytvorením úžasných produktov. Sme veľkými fanúšikmi Aussie Tipple Co, ktorá produkuje zmiešané koktaily pripravené na pitie.

Milujeme Negroni, ktoré robia pomocou gin Stone Pine. A rum staromódny pomocou Rum Black Gate je jedným z mojich osobných obľúbených.

Ak ste ešte neboli v Archie Rose Distillery, nezabudnite si ho v určitom okamihu skontrolovať. Bar, ktorý je doslova pod 2 metrov od samotného liehovaru, je krásne vyzdobený.

Je to úžasný zážitok, aby ste mohli piť gin a vodku, ktorú robia práve cez cestu. A keď je ich whisky pripravená (prvá dávka v týchto sudoch stále starne), bude to ešte lepšie.

Dnes večer sa nachádzame v Barangaroo – podstatný vývoj, ktorý sa stane novým mestom CBD a potešením. Sme tu na párty so spoločnosťou Sony na ich konci roka.

Sme dlhoročnými fanúšikmi spoločnosti Sony. Mali sme ich televízory už roky a vždy som bol chlapom PlayStation, nikdy Xbox. Takže je dobré sa tu stretávať a teší sa z pohára bublinky alebo dvoch.

Party Sony je nad svojimi kanceláriami v Untied, zábavný strešný bar s výhľadom na vodu a Barangaroo. Je to úžasné malé miesto a absolútne miesto, ktoré sa počas leta znova pozrieme.

Pozor pes!

Toto je Raven, darček k narodeninám nášho synovca. Absolútne rozkošná, však? Nedávno sme sedeli šteňa, zatiaľ čo všetci boli v práci a v škole. Je to ťažká práca, ale niekto to musí urobiť. Je taká malá, že môže len vstať a von z postele.

Neveríte, koľko fotografií máme z tohto malého potešenia. Trvalo veľa, kým sa znížilo, aby sme zverejnili iba tieto dva. Keby to prešlo cestu pani Romany, bol by to príspevok len s fotografiami Ravena!

Medzitým v prednej záhrade …

Toto je Monte, rodinná mačka. V minulosti bola klasickou mačkou, ktorá sa vyhla všetkému kontaktu, pokiaľ to nepovažuje za vhodný okamih. A potom, keď má dosť, dá vám vedieť.

Teraz, keď Raven prichádza, vedela, že musí zvýšiť svoju hru roztomilosti. Preč sú dni pozornosti na požiadanie a schopnosť prepustiť svojich ľudí, kedykoľvek si želá. Teraz pre to musí pracovať.

Nikdy som nevidel taký obrat v postave domáceho maznáčika. Predtým, Monte utiekol oR sa sťažujte, ak ste sa ju pokúsili zdvihnúť. Teraz to zlomí. A prisahám, že aj jej kabát sa cíti mäkší.

Späť do podnikania sme v miestnom veľmi obľúbenom: Wilhelmina v Balmaine. Je to úžasný bar s výnimočným menu bieleho vína a liehovín a nejaký skutočný talent za skokom.

Ich zoznam ginov je tu závideniahodný, takže keď sem prídeme, zriedka odovzdávam martini. A vždy majú pre mňa niečo iné, aby som to vyskúšal.

Tentoraz Mikey dal túto výzvu s ginom z liehovaru zvaného Destilería Urbana Santamanía v srdci španielskeho hlavného mesta.

Tento gin, ktorý sa nazýva Lola Y Vera po tom, čo Santamanía dvoma ohromujúcim medeným hrncom, rozdrvil jablko do kaše, a to z tohto dôvodu ozdoba. To naznačuje, že do Ginu získate vynikajúcu sviežu textúru a príchuť. Je tak hladký, že by mohol urobiť Wolverine Purr.

Pani Romany odišla na gin a tonikum pomocou Kew Organic Gin spoločnosti London Distillery, ktorý je plný citrusov a korenia. Lahodné.

Ľudia tu vo Wilhelmine sú Gin Mad a – ak ich chcete dostať skutočne nadšene – idú dovnútra a porozprávajte sa s nimi o nadchádzajúcej podujatí, ktoré plánujú. Počas celého januára bude Wilhelmina’s hosťovať celý rad večerov inšpirovaných ginom, ktoré sľubujú vzdelávanie, uchvátenie a inebrote!

Držte krok s Wilhelminou prostredníctvom ich bulletinu.

Wilhelmina’s nedávno pokročila v kuchyni, aby sa stala hamburgerovým kĺbom. V skutočnosti je to prvá reštaurácia zameraná na hamburger v Balmaine, ktorá je veľmi vzrušujúca. Predstavujeme vám hargérium.

Dohodneme sa s našim kamarátom Stephom, aby sme zistili, či hamburgerstvo zasiahne známku. Dnes večer je zaneprázdnený, takže je to rovnako dobre, že sme vopred rýchlo napili, aby sme nás kopali!

Vibe je americký štýl večere a menu je celkom jednoduché, čo uľahčuje zvolenie toho, čo chcete. Dúfam, že menu trochu rozšíria, len aby držali záujem ľudí.

Išiel som na dvojité cheeseburger a pravidelné hranolky a som celkom šťastný. Je tu veľa syrov a omáčky, hamburgery sú pekne uvarené podľa môjho vkusu – trochu ružové uprostred – a celá vec sa dobre drží pohromade.

Steph tiež odišiel za cheeseburger, ale iba singel. Rozhodnutie, ktoré ruku po tom, čo videla moje!

Pani Romany kúpila Bloody Mary Burger – spicer alternatívu k Cheeseburgerovi, pretože prichádza s chrenovou omáčkou. Vybrala si aj sladké zemiakové hranolky namiesto pravidelných a zdá sa, že je z toho potešená. Nepáči sa mi hranolky na sladké zemiaky, ale to bola najlepšia verzia, akú som vyskúšal.

Je hamburgerom svetovom šéfom? Nie – ešte nie. Hamburgery sú dobré s množstvom chuti (v plackách používajú skľučovadlo a hrudník a pre zábavu trochu dymovej slaniny). Buchty sú výnimočné-zemiakové buchty namiesto teraz preľudnenej briošky. A páči sa mi aj syr, ktorý používajú.

Teším sa na to, že sa kuchyňa dostane oveľa oveľa dobrodružnejšia po trati – skutočne verím v ich zručnosti a tlačí ju. Určite sa tu však vrátim.

Obrázok s láskavým dovolením feeedspot.com

Boli sme nadšení, že sme dostali správy o tom, že sme boli hlasovaní č. Na zozname je niekoľko úžasných blogov. Skontrolujte to tu.

V poslednej dobe, ale nie, najmenej, máme vzrušujúce správy od našich očarujúcich kamarátov Carly od Smaggle a Kelly Exeter od života menej zúrivého. Spolupracujú na podcaste s názvom Straight and Curly (musíte to skontrolovať) a práve vydali svoju prvú knihu.

Kniha-ako vidíte-sa nazýva technika skutočného života pre diéty a detoxikácie životného štýlu. Je to čestný, žiadny sprievodca BS inšpirovaný jednou z najpopulárnejších trojdielnych epizód na Straight and Curly.

Môžete si získať ich knihu tu v formátoch PDF, Kindle alebo dokonca v tvrdej komédii.

Dúfame, že ste sa tešili z tohto vydania IG.

Čoskoro sa znova chatujte – Jim a Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *