Zumbo Tim Tams, výlet, ako aj skvelé ponuky, ako aj skvelé ponuky ginu


Po pomalom začatí týždňa, veci sa vyzdvihujú s obrovským vysokým obsahom cukru Zumbo!

Sme v Patisserie Adriano Zumbo v kasíne Star v Sydney. Boli sme pozvaní, aby sme vyskúšali nové príchute, ktoré si vytvoril pre Arnottov Tim Tams.

Aby sme začali veci, Adriano nás robí všetkým týmto chutným pohárikom integrujúcim všetky aspekty troch nových druhov Tim Tams – maliny, ako aj bielej čokolády, mliečnej čokolády, ako aj slaného karamelu, ako aj tmavej čokolády.

Zumbo sa tiež pokúsil vyrobiť štvrtý s banánovými šiškami, ale nemohol ho skôr dostať do práce. Do tohto pohára nádhernej sladkej dobroty zaradil svoje šišky (samozrejme s karamelizovaným banánom)!

Zumbo’s Purserie je zvyčajne plná macaronov, o ktorých je známy, avšak dnes dômyselná služba štýlu vlaku Sushi, ktorá najlepšie vedie s jeho obchodom, je plná troch príchutí Tim Tams, ktoré produkoval. Všetci sú ústí, ale verím, že sa nám obom páči najkrajšie slané karamelové mlieko.

Je celkom úžasné uspokojiť pána Zumba v tele. Je to mimoriadne priateľský človek – rovnako ako oveľa vyšší, ako som čakal!

Po naplnení tvárí úžasnými pôžitkami z odpustku Tim Tam sa vyberieme, že požadujeme niečo slané, aby sme bojovali s cukrovou horúčkou. Ideme do Sea Bay-náš preferovaný taiwanský knedle domov-na rýchlu večeru neskoro v noci. Rovnako ako tieto dusené bravčové knedle.

Poveternostné podmienky v Sydney bolo nedávno mimoriadne neobvyklé. Práve je dokončená obrovská dažďová búrka, ktorá trvala celý deň, ako aj výsledkom je tento apokalyptický západ slnka. Spooky, však?

Dnes ráno sme preč. Je to výlet do Melbourne. Rozhodli sme sa odísť z niekoľkých dôvodov – keďže sme sa rozhodli ísť iba na Victoria Last Tintera, lety budú mimoriadne drahé, ako aj tak budeme vyžadovať vozidlo. Podobne sme na chvíľu neboli na obrovskej jazde, takže je to taký veľký dôvod ako akýkoľvek iný.

Nakoniec, rovnako ako mnohé dôležité, budeme piť nejaký gin!

Naša kamarát Caroline – a.k.a Gin Queen – organizuje svoju prvú ginovú udalosť. Je príťažlivé byť veľkou zábavou s domácimi liehovarmi gin, ktoré sa týkajú predvádzania svojich výrobkov, a tiež nám dávať inštruované o tomto tajomnom, chutnom duchu. Sme dosť nadšení!

Aj keď idem (väčšinou) k rýchlostnému limitu, pani Romance sa vykopáva a robí nejaké blogovanie. Je to pre neobvyklé kancelárske priestory, je to však efektívne!

Sme tu! Jednou z najznámejších budov v Melbourne je táto stanica Flinders Street. Krásne, nie? Žlté kabíny nás však robia túžbou, boli sme späť v New Yorku.

Caroline z Gin Queen zorganizovala túto fantastickú podujatie GIN, v ktorej spája štyroch prémiových domácich výrobcov ginov, aby sa podelili o svoje porozumenie a výrobky. Predstavujeme sa do spoločnosti Melbourne Gin Company, Bass & Flinders Distillery, The West Winds Gin, ako aj gin štyroch stĺpov.

Ešte lepšie je, že pani R, ako aj ja, keď sa chystám dohnať Carly z Smaggle, Kate z podnikania Trick Bloggers a Stacey z Veggie Mama! Tieto neuveriteľné ženy sú fantastickou spoločnosťou. Rovnako sa rýchlo porozprávame s Caz z blogu Y-Travel, je však tak populárna, nehovoríme veľa-len si robíme srandu, Caz

Táto káva je skutočne veľmi vítaná! Včera v noci bola podujatie GIN veľkým zábavom – avšak aj veľké množstvo ginu! Našťastie Cumulus Inc. – fantastická kaviareň, ako aj trochu organizácie – robí vynikajúcu silnú plochú bielu farbu (moja káva podľa výberu). Pani R si vybrala celkom skvelo vyzerajúci čaj mäty piepornej. Na druhej strane naše raňajky sú na ceste!

Po niekoľkých obedových pivách s Cazom Y Travel, ako aj Craigom, ako aj ich dve krásne bitky, ideme do Gazi na neskorý obed s našimi kamarátmi Peťom a Rickie, ktorí -sústreď. -sú rovnako v Melbourne v Melbourne .

Táto grécka reštaurácia je jednou z výtvorov George Colombaris. Jedlo je fantastické, ale trochu si objedname a skončíme s veľkým množstvom zvyšného jahňacieho krku, ktorý je podľa môjho názoru ich najlepším jedlom, ako aj je ťažké niesť jesť. Potraviny, dizajn, ako aj životné prostredie, tu sa oplatí navštíviť. Len nechodte bez chuti do jedla!

Pete nám objaví cigárový bar, do ktorého by sme mali ísť, ako aj jeho manželka Rickie, ako aj pani R, chodia s nami, zatiaľ čo my sa tešíme z niekoľkých kubánskych fajčení. Máme fantastický čas, ale bar nie je toľko.

Je to smiešne, pretože nápoje, ktoré slúžia, sú fantastické (dokonca majú jedno z mojich preferovaných pív z Burleigh Brewing Business na zlatom pobreží), ako aj samotná služba je tiež skvelá. Avšak atmosféra, ako aj dizajn miesta: nie je veľmi ohromený, bojím sa povedať.

Toto je výhľad z balkóna Cigar Bar. Myslím, že celkom dobre. Avšak ani to nestačí na to, aby sme prišli b.ack, mi nešťastie povedať. Melbourne má oveľa viac čo ponúknuť ako toto miesto … pokiaľ ho samozrejme úplne prepracuje!

Dnes – keď ideme na sever na nejaký čas domácnosti – klesáme, aby sme videli CAM zo štyroch stĺpov gin. Zaručil, že nás predstavil Wilmu, firmu stále. Je úplne nádherná – rovnako ako oveľa lepšie – ju uvidíme v akcii.

94% dôkazový gin, ktorý sa od nej vylieva, je – z programu – extrémne silný, avšak moja dobrota je dobrá. Je to ako ochutnať zdroj života Ginu!

Tu je obrázok našich dvoch preferovaných jedál víkendu v Melbourne: Najlepšie dva sú z našich chutných raňajok v spoločnosti Cumulus Inc. Pani R mala pečené vajcia, ako aj ja, ako aj zemiaky, ako aj čedar Waffle s Pastrami, ako aj uhorky .

Spodné dva sú z nášho obeda v Gazi-ekologický hrášok, ako aj mandľový vločkový šalát, štiepky s tigánmi so syrom feta, ako aj hydiny Tyrokafteri s bielymi fazuľami.

Rovnako sme mali vynikajúce indické jedlo v kari trezore – fotografie Curryho zriedka vyzerajú akýkoľvek druh dobrého!

Máte preferovanú reštauráciu v Melbourne alebo dokonca konkrétne jedlo? Povedzte nám o tom v komentároch!

Obrázky pána aj pani Romance prostredníctvom Instagramu: @Mrandmrsromance, @hairromance, ako aj programu @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *