Zimná zábava v La Crosse, Wisconsin


La Crosse, Wisconsin je jedným z tých miest, o ktorých sa môžete najprv skontrolovať v zozname „Cool Mittle Towns“, ktorý sa nachádza alebo nájdete v sprievodcovskej knihe EXTERSISTATS. S populáciou, ktorá je veľká na podporu troch vysokých škôl (jedna súkromná, jedna technická, ako aj jedna špecifikovaná škola), 51 tisíc obyvateľov chápe z prvej ruky, že La Crosse je krásne, bukolické miesto na telefonovanie domov.

Geografická krajina, ktorá sa nedotkne ľadovcami, ktoré inak sploštili veľa Iowy, a vykopali fantastické jazerá, sa bežne chápe ako región Coulee hlavne kvôli hlbokým údoliam, ktoré sa rozrezajú do koridoru rieky Mississippi. Stručne povedané, ak ste online na Stredozápade a chcete sa cítiť ako niekde inde, skontrolujte La Crosse.

Očarujúce miesto, ktoré sa nachádzame v akomkoľvek druhu sezóny, je naším cieľom v roku 2013 ísť na miesta ako La Crosse a podávať správy o najčastejších miestach pre rodiny s deťmi. Od januára je vo všeobecnosti jedným z najchladnejších mesiacov tu v mrazenej tundre, tu sú niekoľko konceptov výletu do regiónu v zimných mesiacoch.

Dahl Automobile Museum

Relatívne nový v La Crosse je múzeum nájdené v jednom z najstarších predajcov automobilov spoločnosti Ford v Amerike. Nájdené v oblasti potravín s rozlohou 10 000 štvorcových susediacich s múzeom Dahl Automobile je najlepšie pre automatické pufenie vo vašej rodine. Nie zvlášť malé deti priateľské k deťom (aj keď kúsok mladých ľudí sa teší z hračiek a nádrže na úložisko rýb, ktorý sa nachádza v čakacej miestnosti alebo film, ktorý hrá na obrazovke filmu „Drive in“, naša pozorná exkurzia Sprievodca asistovanou výletou. Zábavný obraz domácnosti, ako aj asistovaný sklz v kúsku sociálnych štúdií šikovne maskovaný ako sviatočné maličkosti. Rovnako ako bonus, deti vo veku osem, ako aj menej, sú bezplatné, keď spolu s plateným dospelým.

Perlová zmrzlina

Autentický salón zmrzliny z 30. rokov, ako aj cukrovinky, salón a cukrovinky Perl Ice Cream je preferovanou domácnosťou v centre La Crosse. S ľuďmi zoradenými na vaflové kužele, slady, ako aj zmrzlinové poháriky uprostred zimy sa naša domácnosť veľmi potešila jedným gigantickým cukorovým zvukom. Výber z fontány sódy, ako aj z pultu cukroviniek, sa Strurge stálo za to čakať. A nie, nezdieľal som svoje banánové rozdelenie!

Detské múzeum La Crosse

Detské múzeum La Crosse, prominentný hangout pre rodiny Coulee, pokrýva tri príbehy v nenáročnej budove na 5. ulici. Múzeum, zamerané na dav základného veku na tots, má praktické exponáty vrátane vlakovej stoly, vodnej stanice, bludiska dinosaurov, veterných trubíc, ako aj množstva predstieraných herných staníc. Domácnosti, ktoré premýšľali o tom, že posielajú detskú horolezeckú stenu v zasneženom poveternostnom stave, musia mať na pamäti, že zabalia tenisové topánky (hops). Veľké dostatočné na to, aby sa mladí ľudia bavili už niekoľko hodín, nechajte vo svojom cestovnom pláne dostatok času na prehliadku celého múzea.

Lekári

Popísajúc sa ako „profesionáli“ Pizza Buffet, lekári pizze v pizze Pizza Restaurant sa špecializujú na prieskumnú chirurgiu pizze. S výrobkami z ponuky vrátane freudiánskeho sklzu, ako aj so zástavou srdca, môžu patróni kúpiť rovnako z dvadsať plus dezertových pizze (pizza colada niekto?). Naša domácnosť, ktorá sa jedná s miestnymi obyvateľmi počas obedovej hodiny, sa tešila z pizze bufetu, šalátového baru, ako aj (na naše príjemné prekvapenie) tacos. Mladší mladí mladí ľudia, ktorí sa tešia z hry „Pediatrics“ alebo kŕmenie štvrtí do jednej z arkádových hier, sa teší „bez ozdôb“.

Coulee Región Chill: Omni Center v Onalaske

Ice hokejový tím Junior A Tier II, Coulee Chill v regióne Onalaska poskytuje športových nadšencov, dôvod na to, aby sa celá domácnosť dostala z domu. Usporiadanie hier, ako aj súťaž medzi obdobiami, ako aj posielanie triasu Penguin (maskota tímu), aby sa zmiešali s deťmi, je jednoduché zistiť, prečo sa tak veľa miestnych obyvateľov ukáže do hry. Posadením s Anthony Larsonom, profesionálnym fotografom tímu, ako aj majiteľom dobrodružstiev v regióne Coulee, počúvajte tento podcast Midwest Travel Oveľa viac o tom, čo môžete očakávať od chladnej hry.

Pohľadovacie centrum Shenanigans, ako aj športový bar

Nachádza sa na francúzskom ostrove medzi centrom La Crosse a Minnesota je Roguskess Rawing Center a Sports Bar. „Úplne úžasná“ zábavná zóna s laserovou značkou, skalnú stenu, nárazníkové autá, nafukovacie predmety, ako aj kurz leteckých výziev. Ľahko prístupné vozidlom, ako aj (toto leto) loďou, je Roguskess najlepšia pre veľké skupiny, ktoré sa snažia nechať mladých ľudí hrať arkádové hry, zatiaľ čo dospelí vo forme v hre bazénu. S hodnotnými zväzkami ponúkanými na webovej stránke môžu chcieť mimosúdnych obyvateľov myslieť na to, aby ste sa dostali k rogunessu okolo obeda alebo DEVNERTnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *