10 najlepších vecí, ktoré môžete hrať v Madride v Španielsku [s navrhovanými zájazdmi)


Plánujete čoskoro cestovať do Madridu? Vyskúšali sme naše návrhy nižšie o veciach, ktoré sa majú vystupovať v Madride s odporúčanými zájazdmi!

Foto: Simplethrill CC By-NC-ND 2.0A City, ktoré bolo známe svojimi modernými bulvármi, ako aj pre múzeá, je Madrid hlavným mestom Španielska. Ak chcete vidieť veľké množstvo európskych umeleckých zbierok, nebudete ľutovať, že ste tu. Okrem toho je jeho známy sendvič Calamari jedným z dôvodov, prečo sa ľudia z celého sveta rozhodnú nájsť toto mesto. Takže pre váš budúci odkaz je nižšie uvedený zoznam tých najlepších vecí, ktoré sa majú hrať v Madride v Španielsku.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Víkendový rozvrh v South Tenerife, Španielsko: Presne ako stráviť 3 dni v South Tenerife

9 vecí, ktoré môžete vystupovať v Barcelone v Španielsku, ktoré by ste si nemali nechať ujsť

Španielsko Golden Visa – Presne ako získať Španielske finančné vízum pre Filipíncov

Ako sa uchádzať o pracovnú zárobkovú činnosť Španielska alebo Španielske na voľnej nohe Visa

7 Pozoruhodné veci, ktoré sa dajú vystupovať v Barcelone v Španielsku [s navrhovanými zájazdmi]

Obsah

Zoznam najlepších vecí na vystúpenie v Madride v Španielsku

1. Národné múzeum Prado
2. Parque del Retiro
3. Štadión Santiago Bernabeu
4. Kráľovský palác v Madride
5. Museo Nacional Thyssen-Bornemisza
6. Gran cez
7. Starosta Plaza
8. Barrio de Salamanca
9. La Latina
10. Plaza de Cibeles
Kde zostať v hoteli MadridBudget
Luxusný hotel

Zábavné fakty o Madride v Španielsku

Zoznam najlepších vecí na vystúpenie v Madride v Španielsku

1. Národné múzeum Prado

Foto: Fred Romero CC od 2.0 Druhý mnohí odišli do múzea v Španielsku, ako aj uvažuje o jednom z najdôležitejších na svete. Domy je najdôležitejšou zbierkou európskych obrazov na svete. Zachováva maľby Velasqueza, Raphaela, Caravaggio, Goya atď. Múzeum je veľmi dobre usporiadané a vzdušné. Priestory sú dobre udržiavané a diela sú veľmi dobre vysvetlené. Umožnite si pokojne radosť z toho, že sa pokojne potešíte. Medzi ďalšie prominentné múzeá, ktoré môžete vidieť v Madride, patrí:

Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía – jedno z najkrajších múzeí súčasného umenia v Španielsku. Centro de Arte Reina Sofia je múzeum súčasného umenia Madrid. Je to Picasso’s Guernica.

Museo Sorolla – stojí za to vidieť múzeum, dom a výstavu. Múzeum sa nachádza v bývalom dome Joaquín Sorolla y Bastida s krásnou záhradou a je oázou pokoja v hektickom Madride. Práce španielskeho impresionistu sú pôsobivo krásne. Určite navštívte!

Museo Arqueologico Nacional-Toto múzeum, hoci nie je najznámejšie v Madride, je jedným z najdôležitejších. Okrem známym ženou Elche môžete tiež objaviť archeologické pobyty všetkých civilizácií, ktoré prešli s Hispaniam, ako aj s ostatnými, ako sú Egypťania. Vhodné miesto pre milovníkov histórie.

Navrhovaná prehliadka: múzeum Prado Spustené prehliadka

2. Parque del Retiro

Foto: Trinchetto CC By-NC-ND 2.0 Mnohé znakové park v Madride, ktorý je vhodný na prechádzku pri hľadaní krásnych rohov, ktoré udržuje. Môžete venovať oveľa viac ako pol dňa, aby ste prechádzali dlhými cestami tohto významného mestského parku, ktorý poskytuje početné atrakcie, ktoré treba vidieť. Existuje 125 hektárov zelene s mnohými rôznymi druhmi záhrad. Big Lake je najvýznamnejšou atrakciou, pretože si môžu prenajať lode, predovšetkým pre veľkolepé prostredie pamätníka, ktoré ho prehliada.

Navrhované turné: Osobné prehliadky výletu Segway na 1, 2 alebo 3 hodiny

3. Štadión Santiago Bernabeu

Foto: Walid Mahfoudh CC By-NC 2.0One z bitovných sŕdc Madridu, domu skutočného. Veľkolepý výlet na jeden z najkrajších štadiónov v Európe, s výletom múzea, ktorý si môžete dokonca sedieť na stoličkách skutočných madridských hráčov. Futbalový fanúšik nemôže prísť do Madridu bez toho, aby odišiel na tento štadión.

Navrhovaná prehliadka: Highlights City a Bernabeu Museum E-Bike Tour

4. Kráľovský palác v Madride

Foto: Hans Permany CC By-NC 2.0Visit Kráľovský palác, aby ste objavili oveľa viac o histórii. Kráľovský palác sa uvažuje o jednom z najväčších na svete, ako aj o národnom dedičstve. Kúpil ho na vyvinutie kráľom Felipe v (francúzsky), takže palác má tento francúzsky štýl. Je to jedna z najväčších budov v Európe, z ktorých je možné navštíviť iba 30 priestorov.

Navrhovaná prehliadka: Royal Palace so sprievodcom

5. Museo Nacional Thyssen-Bornemisza

Jedno z troch hlavných múzeí v Madride s významnou zbierkou. Je nemožné nechodiť sem. Rovnako je to skôr blízko Prado, takže vtedy môžete v umení urobiť úplné ponorenie. Toto múzeum má početné impresionistické diela, ako aj existuje veľa známych diel od známych umelcov, ako sú Manet, Chagall a Van Gogh. Môžete tiež objaviť početné diela, ako je pop art, pretože 1950, ktoré sa oplatí navštíviť. Jeden z samotnýchnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *