Ako priniesť späť večierok


preč, sú prašné dni večere, kde tam boli všetci, aby sa navzájom vonku a stoly boli zdobené ako dom rozmaznaného dieťaťa. Ale moderná večera sa znovu objavila a jeho návrat predstavuje niečo úplne iné.

Od starovekého Grécka a Rimanov po Henryho VIII až po VIP politikov, raconteurov a Bon Vivants, ktorí spolu v modernej ére stravovali, boli večere výškou módy a sofistikovanosti.

Ale tieto formálne záležitosti, s viacerými kurzami prehnaného stravovania, okázalosti a živej zábavy, zomreli smrťou – v roku 2008 v dôsledku GFC.

Teraz sa však večere Phoenix vynára z popola strašidelného, ​​staromódneho sedenia so svojimi tematickými večermi, tlačenými pozvánkami a týždennou prípravou na varenie.

Gesto mať priateľov na večeru je späť v móde.

A ľahké potešenie z varenia vašich najlepších jedál je opäť vnímané ako vyjadrenie náklonnosti, ktoré by malo byť.

Ako vyzerá moderná večera? A ako to robíš?

Jedným z najdôležitejších problémov, ktoré mali ľudia na konvenčnej večere, bolo to, ako zložité, časovo náročné a nákladné by mohli byť.

V konečnom dôsledku bolo príliš stresujúce hosťovanie. Alebo sa v tejto veci zúčastniť.

Večerné večierky boli často spôsob, ako hostiteľ predviesť svoje bohatstvo a dať všetkým vedieť, aké vplyvné boli; Kto by mohol mať najvýznamnejší zoznam hostí.

V súčasnosti je to oveľa viac o zdieľaní jedla s ľuďmi, na ktorých vám záleží.

Pozvánky a RSVP už nie sú vecou. Plány sedenia sú priepastné. A nastavenia na plné tabuľky s viacerými doskami, Crystalware a oveľa viac príborov, ako je obchod s domácimi potrubiami, jednoducho vyzerajú hlúpo.

Namiesto toho je to všetko o tom, ako sa dať späť.

Pozvánky

Netreba dodávať, že pozvánky na papierové pozvánky sú minulosťou pre všetko, ale príležitosti na svadobnej úrovni.

Na večierky je to najďalej, čo musíte ísť, pripravuje skupinu WhatsApp.

V niektorých prípadoch však môže byť zábavné robiť veci ako napísať pozvánky a zverejniť ich … Stačí si dajte pozor na ľubovoľné nespravodlivosti nespoľahlivého poštového systému.

Večere jedlo

Konvenčná večera bola tak luxusná, ako je to možné, ale to bolo oveľa viac hostiteľom ego hostiteľa ako záruka chutnej večere.

Existuje veľa spôsobov, ako môžete v týchto dňoch metódu metódy.

Pomaly varenie, ako je moje preferované jahňacie, prijíma recept dobre, rovnako ako veľa jedál s nastavením a zákulisiami. Zanechá vám čas pripraviť dom … alebo len relaxovať! Tiež by som rád varil kari sviatok pre priateľov z toho istého dôvodu. Tu niektoré z mojich preferovaných jedál.

Pozrite sa na niektoré z našich ďalších receptov tu.

Ak sa však nechcete variť, existuje trend k tomu, aby ľudia priniesli jedlo. Môže to byť skutočne zábavný spôsob, ako sa postarať o párty a všetci sa budú cítiť, akoby do nej niečo vložili.

Večere Drinks

Tradične by večere začali kokteilom, ktorý si stále myslím, že je dobrý dotyk. Aj keď je to pohár bublín alebo piva, každý si pri prvom príchode užije niečo na pitie.

Prečo sa neoznámiť s kokteilovou knihou, ktorú sme napísali. Kliknite sem a prečítajte si viac.

Potom je to úplne na vás. Zodpovedajte víno, nezodpovedajte víne. Zmiešajte svoje vlastné koktaily alebo kúpte RTD. Spustite si vlastný bar alebo nechajte hostí priniesť fľašu. Je to len na vás – dôležitejšie je, že je to na tom, čo si myslíte, že vaši priatelia budú uprednostňovať.

Ak ponúkate nápoje pre každého, je to krásny nádych mať aj kvalitné nealkoholické možnosti.

V súčasnosti existuje niekoľko vynikajúcich 0% piva, bubliny, vína a liehoviny. Tu je náš príspevok o spoločnosti, ktorá pomôže s remeselnými nealkoholickými nápojmi.

Položte stôl

Na svojej výške bola večera predovšetkým predviesť svoju sofistikovanosť. jemné strieborné a veľa z toho.

Ovocné vidlice, kaviárske lyžice, horčičné panvy, špargľové kliešte – čím oveľa temnejšie, tým lepšie.

V súčasnosti je myšlienkou udržať to jednoduché.

Ak máte samostatné vstupné a hlavné nože a vidličky a chcete ich používať v každom prípade. Pamätajte, že ste ten, kto robí umývanie!

Dosky a riad si však myslím, že sú oveľa dôležitejšie, ale stále je na osobnej preferencii.

Naozaj sa nám páči našu večeru Gio od spoločnosti Wedgwood. Je to moderné, ale nadčasové a je také krásne zjesť.

Vzor je jemný a dokonca vám dáva sprievodcu, koľko jedla si dáte na tanier! Samozrejme, že to nie je nevyhnutné, ale mať krásny príbor pre svojich priateľov, ktorí sa môžu tešiť z večere, je neočakávaným rozdielom.

Set Wedgwood Gio je 16-dielnou v Číne s jemnou bielym kostom a najlepšou časťou tejto scény je, že je skvelá na každodenné použitie, ale stále vyzerá dosť dobre na večernú večierok, kde chcete vytiahnuť oveľa viac zastávok.

A pretože je to kostná Čína, ktorá je najsilnejším materiálom porcelánovej a čínskej keramiky, táto súprava je ideálna na pravidelné použitie a dokonca aj keď sa vaša večierka trochu dostane!

Pozrite sa na rozsah here.

Drevené drevo

Už viac ako 260 rokov je Wedgwood symbolom keramiky najvyššej kvality – od večere, ako sú tieto ozdoby – vo svete.

Wedgwood, ktorý uprednostňuje Royals, pretože 17. storočia, sedí aj na stoloch bieleho a domov mnohých ďalších hláv štátu. Queen Elizabeth II. Dala Wedgwoodovi kráľovský rozkaz v roku 1997.

Ale o Wedgwoode je také veľa vecí, ktoré mnohí ľudia nevedia.

Napríklad zakladateľ spoločnosti Wedgwood a pravdepodobne mnohí známy Potter-Josiah Wedgwood na svete-nemohol používať Potterovo koleso.

A vedeli ste, že Josiahov vnuk nebol nikto iný ako Charles Darwin? Alebo že bol aktívnou postavou v zrušení hnutia otroctva?

Môžeme sa tiež poďakovať Josiahovi za veci, ako je záruka vrátenia peňazí, úplne bezplatné doručenie a zakúpenie jedného získajte zadarmo-všetky jeho nápady.

Niet divu, že Wedgwood je naďalej názov domácnosti, najmä preto, že plavidlo za výrobkami je také pozoruhodné. Keď sa učeň musí trénovať 10 rokov, aby sa stal hlavným remeselníkom, chápete, koľko práce ide do každej položky.

Ale nakoniec, zatiaľ čo všetky tieto fakty poskytujú konverzácie počas večere, mať Wedgwood Plates pod jedlo, ktoré si vaši priatelia užívajú, je skutočným potešením.

Moderná večera

Nastavte svoje vlastné pravidlá! Varte niečo ľahké alebo požiadajte priateľov, aby si priniesli tanier. Urobte z neho pravidelný rande so svojimi najlepšími priateľmi alebo ho použite ako príležitosť na rozvoj svojej skupiny priateľov pozvaním nových známych.

Zhromažďovanie sa okolo stola s priateľmi je miesto, kde sa uskutočňujú najlepšie rozhovory a robia sa spomienky.

Boli sme obdarení produktmi Wedgwood, ale naše názory zostávajú naše vlastné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *