AK Monthly Rekapitulácia: Marec 2016


Adventurous Kate pozostáva z pridružených odkazov. Ak s týmito odkazmi uskutočníte nákup, urobím kompenzáciu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

March sa začal s treskom v Portoriku – potom do konca mesiaca výrazne utlmil. Tu sú najlepšie aj najhoršie okamihy mesiaca!

Navštívené destinácie

San Juan, Culebra, Fajardo, Orocovis, ako aj Ponce, Portoriko

New York, New York

Shelton, ako aj Monroe, Connecticut

Čítanie, Lynn, ako aj Andover, Massachusetts

Obľúbené destinácie

Portoriko bolo jednoducho báječné. Mám toľko ako pre tento ostrov, rovnako ako sa nemôžem dočkať, až sa vrátim.

Vrcholy

Objavenie jednej z pláže, ktoré som kedy videl. Pláž Flamenco na Culebra v Portoriku nie je vtip. Pred príchodom som bol skeptický, avšak potom, čo som ho videl, môžem overiť, či je rovnako zvláštny, ako hovoria všetci.

Kopanie späť do Portorika. Od zipsového podšívky po plážové potyp až po párty v centre, sa mi páčilo svoj čas na tomto ostrove. Naozaj sa nemôžem dočkať, až sa vrátim!

Môj kongresman ma privítal v okolí! Nemohol som tomu uveriť, keď som videl privítanie od zástupcu Charlieho Rangela na Twitteri, úplne mimo modrej, nevyžiadanej, ako aj prepojenia sa s mojím publikovaním o presťahovaní sa do Harlemu.

HARLEM NIGHT OUT POVAJTE. Chcel som mať v Harleme vhodnú noc, pretože sa tu pohybujem (nepočítam nedávne prírastky nočného života hipstery do okolia), ako aj na narodeniny môjho kamaráta Mayu, išli sme do svätyne, fantastického klubu. Fungujú online hudbu sedem nocí týždenne a my sme museli počuť online guinejský jazz skôr, ako sa zmenil na hip-hopový klub na začiatku 2000. rokov, potom vystrelil západoafrickú tanečnú hudbu, potom aj nejaký Justin Bieber a Rihanna, aby uzavreli noc !

Mal som obrovský cieľ nájsť úžasné miesta v celom Harleme, a stále pridávam nové, kedykoľvek to môžem. Ďalšie nedávne úžasné miesta: Market Sugar Hill, Fumo, filtrovaná káva, ako aj úžasná pekáreň šéfkuchára.

Matt & Ben. Ak ste skontrolovali prvú monografiu Mindy Kalingovej, všetci visia bezo mňa? Will Hunting. Je to čudné a neuctivé komédie, ako aj obe postavy hrajú ženy. Videl som to v malom kinostnom divadle Black Box mimo Times Square (môžete získať vstupenky 10 dolárov na podujatia Gold Star).

A nakoniec, tento mesiac som si musel užiť si svojho kamaráta Janelle, ktorý sa oženil! Vo februárovej rekapitulácii ste videli jej sprchu v novembrovej rekapitulácii, ako aj jej bakalárka, avšak tento mesiac Janelle a Mike sa nakoniec oženili v Connecticute. Bola to neuveriteľne zábavná svadobná udalosť a všetci mali nádherný čas.

Môj prvý prenájom zážitku z dráhy. Chcel som vyskúšať prenájom dráhy navždy! Páči sa mi koncept prenájmu dizajnérskeho šaty namiesto toho, aby ste si dali šaty, ktoré budete nosiť iba raz, takže prenájom dráhy je ideálny pre svadby.

Tieto šaty Yoana Baraschi (nájomné 55 dolárov) by vyzerali fantasticky na veľa rôznych farieb pleti, ako aj postava – keby boli pružné, bolo by to najuniverzálnejšie šaty vôbec. Je ohromujúce postačujúce na to, aby sa stal standout, ale statočný na to, aby pracoval na svadbe. Navyše, vrecká na biele víno. Rovnako som si prenajal záškodný náhrdelník (15 dolárov), ako aj náušnice (10 dolárov).

Rovnako som dostal pro -členstvo v prenájme dráhy, takže počas celého roka budem absolútne robiť oveľa viac prenájmu! (Chcete vyskúšať prenájom dráhy? Získajte 20 dolárov z svojho prvého nákupu odo mňa! Dostanem kreditné skóre 20 dolárov.)

Rovnako mám nový vzhľad vlasov. Prvýkrát som vyskúšal Balayage, rovnako ako oveľa lepšie, ako aj oveľa prirodzenejšie ako štandardné zvýraznenie. Toto je najbláznivejší, aký som kedy bol, rovnako dobre, ako naozaj vyzerá celkom prirodzene a normálne! Najlepší obrázok v tomto publikácii bol prijatý ideálny po mojom účese.

Výziev

Na svojej ceste do Portorika som si nepamätal veľa vecí. Základné veci. Opaľovací krém. Dezodorant. Žabky. Zvládol som, aby som nahradil tieto tri, plus balenie ďasien, za senzačnú 35 dolárov z obchodu s darčekmi hotela … nerobte presne rovnakú chybu, akú som urobil! Vážne som z hry.

Využívanie na život v New Yorku. Po predbežnom maximum presťahovania sa do New Yorku som sa začal cítiť ohromený tým všetkým. Nielen presne to, aké nákladné je však presne to, ako ste hektický, rovnako ako presne hnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *