Rodinné turistické podnikanie v Chicagu


Mesto bohaté na históriu, rozmanitosť, ako aj zábavu, ktoré zažívajú veterné mesto iba na jednej ceste alebo počas jednej sezóny-nie je možné-dokonca aj s najužšou itinerár Komplexné knihy sprievodcov. Aby ste pochopili Chicago, musíte uspokojiť ľudí, ktorí tam pracujú, online, ako aj telefonáty, zavolajte ho domov.

Rodinné turistické podnikanie v Chicagu

Najmä pre pracujúce rodiny je čas dovolenky vzácny. Pochopenie mnohých domácností sa pozerá na trh cestovného ruchu počas plánovania itinerára, Site Videnie je významnou metódou navigácie neznámych území. Ak chcete čo najlepšie využiť svoje zážitky z Chicaga, premýšľajte o turné alebo špecializovanej spoločnosti pre prehliadku prehliadok. Vďaka voľbám pre chôdzu, verejnú dopravu, ako aj osobnú dopravu ponúka každá firma inú štruktúru zájazdov, flexibilitu a náklady. Od súkromných zájazdov po veľké skupiny, ako aj stretnutia, práve tu sú tri z našich obľúbených:

Prejdite chicagské zájazdy

Walk Chicago Tours je súkromná spoločnosť pre pešia prehliadka. Navrhnuté tak, aby očarili tých návštevníkov, ktorí dúfajú, že zabránia veľkým skupinám, ponáhľajúcim sa turistickým metódam, nepohodlným plánovaním, ako aj s vyššími nákladmi, Walk Chicago Tours sa ponúka po celý rok, ako aj s 12 rôznymi publikovanými prehliadkami na ich webových stránkach.

Ak sú vaše deti zvedavé, turné prechádzky v Chicagu je veľkou metódou na „katión“. Vytiahnuté priamo z webovej stránky Walk Chicago Tours: „Sme presvedčení, že naše zájazdy sú značné akademické skúsenosti. Sú to prechádzky s históriou, architektúrou, biografiou, geografiou a legendou. Prinajmenšom majú rovnocennú akademickú hodnotu exkurzie inštitúcie. “ S cieľom umožniť návštevníkom vidieť Chicago v celej jeho veľkom veku, cítiť jeho energiu, ako aj porozumieť jeho srdcu, každé turné vedie informovaný a skúsený sprievodca, ktorý má skúsenosti s odhalením mnohých vrstiev chicagskej kultúry. ako história.

Walk Chicago Tours tiež ponúka súkromné, personalizované a personalizované pešie prehliadky na základe potrieb skupiny. Aspoň jeden sprievodca je k dispozícii pre každých desať chodcov, ako aj náklady na prehliadku človeka, keď sa skupina rozrástla. Downtown Tours integruje prvky verejného umenia do slučky, Loop Design & Pedway, Millennium Park, ako aj Tiffany Glass v slučke. Rezervácie sú potrebné najmenej 72 hodín vopred, ako aj deti mladšie ako 16 rokov sú polovičná cena. Všetky zájazdy sú invalidné vozíky a priateľské k kočkám.

Chicagský pozdrav

Bezplatná služba poskytovaná Chicagskou kanceláriou cestovného ruchu v Chicagu zápasí s návštevníkmi s obyvateľmi s nadšenými, ako aj vedomosťami o svojom meste. Bezplatné skupiny po šiestich alebo menej ľudí sa môže zaregistrovať, aby strávil medzi dvoma až štyrmi hodinami s pozdravom o akomkoľvek type jedného z 25 chicagských spoločenstiev, ako aj v 40 rôznych úrokových oblastiach (od módy po verejné umenie, ako aj v oblasti verejného umenia, ako aj v oblasti verejného umenia, ako aj po verejnom umení, ako aj v etnický vplyv v meste). Ponúkaný raz za pobyt v Chicagu, váš pozdravovač (dobrovoľník zladený s vašou úrokovou mierou a plynule vo vašom rodnom jazyku) vás uspokojí vo vašom hoteli a ukáže vám mesto. Počas prehliadky sú náklady na verejnú dopravu „v meste“.

Potrebné sú pokročilé rezervácie (7-10 pracovných dní), ako aj pozdravcov sú ponúkané druhý deň (alebo neskôr) vášho mesta. Pre návštevníkov s menej konkrétnym harmonogramom premýšľajte o Instagreeterovi, 60-minútovej chôdzi, ktorá nájdete v základe prvého prvého prvku, v piatok, sobotu, ako aj v nedeľu (10:00-16:00, Central Time). Návštevníci, ktorí premýšľajú o prehliadke Instagreeter, by sa mali skontrolovať v Informačnom centre pre návštevnícke centrum v Chicagu na ulici 77 E. Randolph Street. Rovnako skontrolujte webovú stránku Chicago Greeter na sezónne zájazdy ponúkané vo Velkovom centre Millennium Park na ulici 201 E. Randolph Street.

Plavby po pobreží plavby

Medzi riekou Chicago, ktorá ju rozdeľuje, ako aj jazerom Michigan, ktoré ju obklopuje, nie je spochybňujúce Chicago nie je také vodné mesto ako jeho pobrežné náprotivky. Premýšľal o obrade priechodu mnohými, výlet do Chicaga nie je celkom hore, kým neuvidíte mesto loďou. Už viac ako 70 rokov, Shoreline Champenseeing naviguje mestské vodné cesty na jednej alebo druhej plavidle.

Medzi výletné plavby po výdavkoch na celú flotilu cestovných plavidiel, ako aj na vodné taxíky, patria Lake Michigan, Design Cruises, Skyline Tours, ako aj plavby ohňostrojov. Náklady na plavbu, ako aj časy sa líšia v závislosti od ročného obdobia, dňa v týždni, ako aj s dĺžkou zájazdu (dvojnásobok skontrolujte webovú stránku Cruise alebo si stiahnite bezplatnú aplikáciu pre prehliadku iPhone Shoreline – spolu s časmi paluby, ako aj s ležiacimi miestami) . ozbrojené sily v uniforme alebo s I.D. Výlet na výlety na panoráme Lake Michigan Skyline, ako aj vodné taxíky, ako aj platia iba náklady dieťaťa za dizajnové zájazdy. Ďalším tipom na úsporu peňazí je uložiť záložku kapitánskeho blogu pre špeciálne udalosti, správy, ako aj pravidelné súťaže, ako aj GInull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *