AK mesačná rekapitulácia: máj 2015


Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Máj 2015 klesá v histórii ako jeden z najzábavnejších mesiacov môjho života. Vo svojom živote som mal veľa dobrých mesiacov – marec a apríl tohto roku sú určite tam hore – ale máj bol vynikajúci.

Mesiac sa začal koncom môjho druhého turné, po ktorom nasledoval výlet do Semuc Champey s polovicou našich členov turné, potom sme s mojou kamarátkou Erisa cestovali do severovýchodnej Guatemaly, potom po celom Belize, potom len na náznak Quintana Roo v Mexiko. Potom som odletel domov do Massachusetts.

Tento mesiac bol najbližší, aký som kedy žil v živote, o ktorom som sníval v mladšom veku. Cestoval som na tropické pláže s úžasnými priateľmi. Mal som nejakú romantiku na cestách, vďaka ktorej je moje kolená slabé a moja rasa srdca len o tom premýšľam.

Hral som tvrdo, robil som fyzické dobrodružstvá cez deň a pil som v noci kokosový rum. Sotva som pracoval, tento mesiac som zarobil 100% pasívny príjem (!!) a robím všetko, čo som chcel na blogu, bez obáv z potešenia kohokoľvek okrem seba a vy, mojich drahých čitateľov.

Možno ste si všimli, že tento mesiac som veľa nenapísal – úprimne, súčasťou toho bolo, aké dôsledne bol slabý internet; Druhým bolo, že som mal taký dobrý čas.

Vzhľadom na to, že v tomto období minulého roka som bol v najtemnejšom mieste svojho života, cítim sa neuveriteľne požehnaný, že som zdravý, šťastný a na takom dobrom mieste dnes.

Navštívené destinácie

San Pedro, Lanquín, Semuc Champey, Flores a Tikal, Guatemala

San Ignacio, Caye Caulker, Rendezvous Caye, Tobacco Caye a Placencia, Belize

Tulum, Akumal, Chichen Itza a Valladolid v Mexiku

Čítanie a Andover, Massachusetts, USA

Obľúbené miesta

Caye Caulker. Miloval som tento malý, bezstarostný ostrov, kde tak dobre spoznáte všetkých.

Semuc Champey. Tieto bazény a vodopády sa stali mojím obľúbeným prírodným zázrakom v Strednej Amerike.

Pláva hneď pri pobreží Belize. Najjasnejšie tyrkysové vody. Neuveriteľný útes. Nádherné ostrovy. Miloval som to všetko!

Vrcholy

Plachtenie Belize. Najlepšia vec, ktorú som urobil tento mesiac! Strávil som tri dni plachtením s Raggamuffin Tours, ktorý ma hostil ako svojho hosťa, a bola to neuveriteľne, absurdne dobrá zábava! Plávali sme sa po katamaráne, jedli sme naozaj dobré jedlo, šnorchlovali sme dvakrát denne vo svetovom dedičstve, táborili sme na malých ostrovoch a smiali sme sa a pili rum Punch a spoznali sme posádku naozaj dobre. O tejto plavbe budem písať oveľa viac.

Pravdepodobne môj najobľúbenejší deň cestovania v Strednej Amerike bol deň, ktorý sme strávili v Semuc Champey. Urobili sme celodennú prehliadku, ktorá zahŕňala turistiku na pohľad, leňošovala v perfektných zelených bazénoch a vodopádoch, plávanie cez jaskyň Malé deti na nás hodili pivá.

Belize ma šokovala – nikdy to nebolo jedno z miest, o ktorých som sníval, ale všetko som o tom miloval! Ľudia boli tak priateľskí a plné radosti, bola tu vynikajúca cestovná infraštruktúra a voda je najjasnejším tyrkysovým odtieňom, aký som kedy videl. Jaskyne ATM, kde sa môžete pohybovať na skutočných ľudských obetiach (!!), sú jednou z najneobvyklejších aktivít, ktoré som vykonal na cestách.

Mexiko bolo krátke, ale radostné coda do mojich mesiacov v Strednej Amerike. Tulum urobil dobrú základňu, hoci pláže boli bahnité a plné morských rias (zrejme je to problém tento rok) a nie je to také pekné, ako som videl na fotografiách. Ale Akumal mal nádherné pláže a plávanie s korytnačkami!

Išiel som do Semuc Champey so štyrmi ľuďmi z nášho posledného turné (Erisa, Shaun, Candice a Wren) a potom sme s Erisa a ja cestovali spolu ďalšie tri týždne. Mali sme spolu tak veľkú zábavu a ona je pravdepodobne najlepším spoločníkom na cestovanie, aký som kedy mal!

Mali sme šťastie – boli sme na tej istej stránke o všetkom, od financií po dobrodružstvá až po ľudí, aby zablokovali čas na to, aby sme urobili náš make -up (obaja sme make -up). Urobili sme veľa bláznivých aktivít, ale myslím si, že moje obľúbené časti boli noci, ktoré sme strávili sedením na verande, búchali a smiali sme sa hlavy, zatiaľ čo odbočili vysoko nevhodnú karibskú hudbu, ktorú sme objavili v Belize, a vložili naše telefóny do prázdneho džbánu vody, do prázdneho džbánu vody Urobte hudbu hlasnejšie …

Navyše, ako človek všeobecne, Erisa kopne zadok. Určite to nebude naposledy, keď spolu cestujeme!

Na konci mesiaca sa moja drahá kamarátka Lisa, ktorá je jedným z mojich najbližších priateľov už 20 rokov, sa oženila s úžasným chlapom menom Adamom. Bolo mi cťou byť družičkou a oslavovať ich svadbu spolu s niekoľkými mojimi blízkymi kamarátmi a rodinou.

Tento mesiac bol pre mňa o ľuďoch. Stretol som toľko úžasných ľudí a vytvoril som krásne spomienky s priateľmi starými aj novými.

Výziev

Mal som nejaké problémy na hranici Guatemala-Belize. Ukázalo sa, že keď som prešiel znullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *