Víkend v Stevens Point, Wisconsin


Road Road, ktorý zakopáva cestu k toľko „chladných malých miest“, koľko sa môžeme zmestiť do jednej zimy, nás naše najnovšie dobrodružstvo zaviedlo do Stevens Point, Wisconsin. Na pokraji, že je „hore na sever“, Stevens Point je len vpravo uprostred štátu Wisconsin. Len plachý z tridsať tisíc obyvateľov, asi 1/3 navštevuje Wisconsin-Stevens Point. Sentry Insurance, ktorý sa nachádza svoje sídlo spoločnosti v Stevens Point, získa obývateľnosť regiónu na svojej firemnej webovej stránke.

Detské múzeum Central Wisconsin

Nachádza sa na hlavnej ulici v historickom centre mesta a detské múzeum Central Wisconsin je dobrou voľbou pre rodiny s deťmi, ktoré si musia vytrhnúť svoje parapety. Múzeum, ktoré sa nachádzajú v druhom poschodí znovu zabezpečenej budovy, je rozdelené na rôzne exponáty (niektoré väčšie a interaktívnejšie ako iné). Lepšie vhodné pre rodiny s prehľadávačmi a batoľatami, naše deti v základnej dobe mali skvelý čas ťahať páky, skákali na zubnú rohož Happy zubov a veslovali predstieranú loď. V porovnaní s detskými múzeami v Milwaukee a Madisone menej pôsobivé, Central Wisconsinské detské múzeum poskytuje miestnym obyvateľom a návštevníkom miesto pre daždivé dni a celoročné výlety na hranie hier. Hladné rodiny si môžu vychutnať občerstvenie alebo pitie v kaviarni Coffee Studio, ktoré sa nachádza v susedstve vchodu do múzea (skúste Nutella Mocha. Yum.).

Clay Corner Studio

Na opačnej strane hlavnej ulice a Kiddy-Corner k Detskému múzeu Central Wisconsin je Clay Corner Studio, kreatívne miesto pre výrobu diel hliny a skleneného umenia. Clay Corner Studio je zábavným miestom pre veľké skupiny alebo rodičov s deťmi (toto bolo nás). Zamestnanci štúdia zvládajú prípravu a čistenie a ponúkajú návrhy na techniky a ako dosiahnuť najlepšie výsledky v konečnej tvorbe. Snažili sme sa maľovať na sovu a mačiatko; Každý kus bol menší ako 15 dolárov. Pre umelca v našej rodine to bola pekná zmena tempa z múzeí a atrakcií a na to, aby sme ho dosiahli, zaplatili sme ďalších 5,50 dolárov, aby ste zasklili a dokončili „suveníry“ do nášho domu asi o týždeň.

Workshop Gepetta

Nevedeli by ste, že sa nachádza vedľa Clay Corner Studio a stále Kiddy-Corner v Detskom múzeu Central Wisconsin je obchod s hračkami menom Gepetto’s Workshop. Zvedavosť zabíjajúca mačku, vyskočili sme na gander a boli sme nedostatočne pripravení na objem hračiek pre deti všetkých vekových skupín a veľkostí (s dôrazom na vzdelávacie hračky a predstieranie hry). Hračky sú roztrúsené po celom obchode, čo rodičom umožňuje prehliadať sa, zatiaľ čo deti sa pobavia. Ako príjemné prekvapenie ponúkala spoločnosť Gepetto’s 25% zľavu na predaj, takže sme sa zásobili niekoľkými jarnými nákupmi narodenín.

Čokolády a karty cukrovej bábiky

Za rohom z dielne spoločnosti Gepetto sú čokolády a karty cukrovej bábiky. Tento útulný obchod je zábavný pre špeciálnu pochúťku. S vtipnými magnetmi a sarkasticky zameranými darčekmi som pre svoju sestru zdvihol banku mincí, ktorá znie: „Ušetrím na jednorožec.“ Ak hráte Foursquare, uistite sa a skontrolujte sa počas svojej návštevy. Prečo odomknúť špeciál pre bezplatnú hľuzovku, keď ste v okolí.

Múzeum prírodnej histórie

Nachádza sa v srdci univerzity vo Wisconsin-Stevens Point Campus a je múzeum prírodnej histórie fantastickým spôsobom, ako vystaviť deti na vysokej škole a pridať trochu vzdelania do vašej dovolenkovej itinerára. Dosť malé na to, aby ste videli za 30-45 minút, sú exponáty väčšinou viditeľné v prípade zobrazovacích puzdier (stlačením tlačidla, ktoré aktivuje pohyb a zvuk kostry T-Rex, je určite vrcholom cesty), múzeum obsahuje sfarbenie a stanicu sfarbenia a Obchod so suvenírmi s najlepšími suvenírmi. Vstup je zadarmo a múzeum je spojené s občerstvením zjavne otvoreným počas pracovného týždňa.

Rezerva Schmeeckle

Snáď najobľúbenejším nálezom nášho víkendového dobrodružstva Stevens Point Weekend bol Schmeeckle Reserve na severnej strane mesta. Prírodná rezervácia 280 hektárov prevádzkovaná College of Natural Resources, rezervácia obsahuje návštevnícke centrum a obchod s darčekmi a zdieľa priestor s Wisconsinovou ochranou siene slávy. Prechádzanie rezerváciou je približne 1,4 míľ od zeleného kruhového chodníka, turistické a cyklistické chodníky s dĺžkou 26 míľ a cyklistiku tkania a vinutia cez oblasť (videli sme značky pre chodník všade, kam sme jazdili). Po nejakom spätnom sledovaní sme našli cestu do vonkajšieho domu, ktorý sa nachádza pozdĺž chodníka Reflex Pond (POZNÁMKA: Modré a zelené slučky sa zlúčia. parkovisko).

Herrschnerove remeslá

Spoločnosť Herrschner’s Crafts, založená v roku 1899, získala titul „One-Datop Shop pre všetky vaše potreby tvorby“. Herrshnerov „Factory Outlet“, ktorý je založený zo Stevens Point, nie je pre tých z nás, ktorí majú radinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *