Späť domov, akokoľvek však veríme, že…


Vrátili sme dom do Kanady 5. decembra a od tej doby sme cestovali! Jedného dňa by sme chceli vrátiť dom a skutočne sa cítiť, že House je dovolenka z cestovania, tentoraz však cestujeme viac po dome, ako sme boli na cestách! Máme domácnosť okolo západnej Kanady, ako aj keď to bol výbuch, keď vidíme všetkých, unavovalo to rovnako dobre, pretože sme nemali veľa času na ukážku neuveriteľnej cesty, ktorú sme práve mali.

Verili sme, že by sme mali zostaviť rýchly článok a nechať každého pochopiť, aký je plán pre nový rok. Aj keď naším plánom je nikdy naplánovať, vždy je pre nás niečo na obzore. Zamkli sme sa v našom prvom koncerte v domácnosti, ktorý sa začína 3. apríla, a bude ísť hore do júna 9. júna, ako aj na ohromujúcom ostrove v Karibiku (stále neuvádza, kde!).

Nechceli sme zostať v Kanade 3 mesiace, takže sme si rezervovali let dole do Cancúnu v Mexiku … Zajtra odchádzame! Skutočne si nie sme istí, čo odtiaľ urobíme, ale určite sa pozeráme na dlho na pláži. Absolútne sa nám páčilo neohrozené, aktívne a dobrodružné 5 mesiacov, ktoré sme strávili v Strednej Ázii, avšak nevideli sme pláž už takmer 2 roky, takže zomierame na skok do mora!

Vyskúšame nový typ cestovania s webovou stránkou o rezervácii ubytovania s názvom Airbnb. Po Cancúne plánujeme prenajať byt v Funky Colonial City of Merida.

Po Meride si nie sme istí, čo urobíme. Môžeme sa vydať dolu do Guatemaly, Hondurasu, ako aj Belize, alebo môžeme zostať len na polostrove Yucatan, ako aj prenášať niekoľko ďalších bytov v rôznych mestách. Chceli by sme vyskúšať niekoľko možností, ktoré spoločnosť Airbnb ponúka, ako napríklad zdieľané apartmány, osobné apartmány, ako aj posteľ a raňajky. Teším sa, že budeme žiť ako miestny!

Skutočne hľadáme nápady, takže ak niekto cestoval s južným Mexikom, Guatemalou, Hondurasom alebo Belize, poskytnite nám niekoľko konceptov na miestach, aby sme zostali, ako aj veci, ktoré treba vidieť. Nižšie môžete zanechať komentár a povedať nám o svojich obľúbených zastávkach.

Užívanie plynového mesta vo Vancouveri s priateľmi

Zatiaľ sme doma a tešíme sa z podnikania v domácnosti aj priateľom, ale čoskoro sa dostaneme do letu do Mexika, kde sa začne úplne nový zážitok. Nemôžeme sa dočkať, až ochutname autentickú mexickú kuchyňu, ako aj skúsiť žiť ako región v rôznych mestách. Rovnako sa pokúsime objaviť dobrodružstvá mimo dosahu v jednej z najviac turistických oblastí na Zemi.

Nasledujte nás po ceste!

Páči sa mi tento príspevok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že robíme provízie, ak kliknete na odkazy na našom blogu, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *