Oslavujte s našimi obľúbenými šampanskými


, že mnohokrát nemôžem uveriť, kde pani Romanka nevyžadovala pohár šampanského. Možno, keď spí? Nie, ani vtedy.

Pani R, rovnako ako všetci ostatní, myslím, spája šampanské s udalosťami a skvelými časmi. Preto je to taký šťastný nápoj. Pani R má dokonca osobitný zvyk, z ktorého sa vybrala, keď mala bývanie v Paríži.

Zakaždým, keď starí dobrí priatelia otvoria fľašu šampanského, jeden dobrý priateľ drží korok, druhý udržiava klietku. Kedykoľvek sa títo dobrí priatelia opäť spoja, ak jeden z nich nemá svoj prvok predchádzajúcej fľaše, je na rade, aby si kúpili ďalšiu fľašu.

Tu je šampanské pani Romance v trochu podrobnejšie.

Rovnako udržiavame korky od všetkých našich najlepších okamihov.

Neexistuje veľa pijanov, ktorí nemajú pohľad na pohár bublinky.

Pýtali sme sa na našich dobrých priateľov na Twitteri, čo sa im páčilo, čo sa im páčilo – dostali sme niekoľko vynikajúcich odpovedí – práve tu je niekoľko z nich:

Beth z @Babymacbeth – „Muselo by to byť Nicolas Feuillatte alebo Pol Roger … Nie som rozrušený!“

Sonia @soniastyling – uvádza „Mumm. Na svadobnej ceste v Paríži sme sa zúčastnili prehliadky ich jaskýň. Mám chladenú fľašu a pripravené na vianočné ráno. “

Vanessa z @26 rokov – “prirodzene som objavil, kedy som odvtedy nebol schopný objaviť! Stúpajúca modrá ľahko šumivá Marlborough Sauv Blanc. “

Je smutné, že sme to nemohli objaviť, Vanessa. Ani jej fotka. Stále však budeme naďalej loviť!

To všetko sú vynikajúce tipy, pretože sa nemôžeme dočkať, až si ich vyskúšame – najmä nepolapiteľná vzostupná Blue Sauv Blanc.

Rovnako sme sa pýtali naše Oracles of Nebeské telo, ako aj kytice, víno svätí pre ich najlepšie tipy. Tu je to, čo musia povedať:

St Peter:

“Páči sa mi Josef Chromy Pink.” Nie je to tak dobre suché, ako aj také sladké. Alebo tlačiareň Swift Sparkling Cuvee. “

Swift bol hlasovaný v prvých desiatich šumivých vínach, ako aj v šampanských roku 2013 od Sydney Morning Herald – v skutočnosti nad Chandon! Je to vynikajúce vinárstvo – tu je naše hodnotenie vinárstva Blainthie Swift.

St Andrew:

Andrew, ktorý je Novým Zélandom, má veľké skúsenosti vo vínach dlhého bieleho oblaku. Jeho obľúbené sú:

„Cloudy Bay Pelorus (absolútne vynikajúci, ako aj obchod s menej ako 30 dolárov), Daniel Le Brun Brut je v Austrálii veľmi skvelý. Šumivé Deutz má tiež veľkú hodnotu za peniaze, ako aj údery vysoko nad jeho váhou.

„Pre skutočné šampanské je môj najobľúbenejší, samozrejme, Vueve Clicquot, rovnako ako nemôžete ísť okolo, Bollinger; Aj keď Mumm Cordon Rouge je nesmierne skvelý, ak chcete francúzske šampanské. “

St Paul:

„Nie je veľa poraziť Dom Perignon 2004, ktoré som mal včera, ale mali by ste to skúsiť, Mumm a Pol Roger; a Laurent Perrier, ktorý je trochu náš obľúbený. “

Všetky vynikajúce tipy, ako vidieť v novom roku, ak sa ma pýtate! Určite budeme objaviť korok alebo dva!

Máte nejaký typ špičkových tipov na šumivé tipy? Povedzte nám v komentároch!

Obrázky, ako aj koláže pána Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *