Koh Lanta je raj.


Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak s týmito odkazmi uskutočníte nákup, urobím kompenzáciu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Šialene som upadol ako s ostrovom: Koh Lanta.

Po troch večierkoch v Koh Phi Phi som potreboval miesto, kde by som sa mohol ochladiť, relaxovať, ako aj potešiť pokoj, ako aj pokojné-avšak tiež urobím nejakú prácu. Koh Lanta vyzerala ako skvelá voľba.

Bolo to mimo dokonalého.

Zo všetkých miest, ktoré som bol doteraz v Thajsku, je Koh Lanta zatiaľ mojím preferovaným cieľom. Neviem presne vysvetliť, ako sa mi tento ostrov páči.

Preto by ste mali vidieť Lantu:

Je to nedotknuteľné.

Choďte na pláž, rovnako ako ju budete mať takmer pre seba. Nemám žiadny koncept presne, ako tu prežívajú turistické spoločnosti, pretože tu nie je veľa ľudí.

Po strašných davoch, ako aj o to, aby sa na Phi Phi Phi Phi vytláčali, bolo blažené odpočinúť si na takmer opustenej pláži, jazdiť po cestách bez dopravy, ako aj jesť v takmer prázdnych reštauráciách.

Je to autentické.

Lanta má oveľa miestny, autentickejší pocit ako ostatné pláže, ako aj ostrovy. Je to rustikálne, ako aj prírodné, ako aj vzduch je dobrý a čerstvý.

Ostrov ani do roku 2001 nedostal telefónne linky, čo je s najväčšou pravdepodobnosťou dôvod, prečo si tento pocit zachováva!

Je to obrovské a rozmanité.

Lanta je chudá aj dlhá, vhodný tvar pre ostrov. Prenájom motocykla je najlepšou metódou na vyskúšanie Lanty, ako aj s najväčšou pravdepodobnosťou trvá približne dve hodiny, kým sa ostrov obklopuje.

Na Lante, okrem krásnych pláží, sú aj džungle, útesy, ako aj jasne červené špinavé cesty. Na východnej strane ostrova objavíte veľké ponuky domov na chodúľoch. Je to otázka, ktorú treba prijať, rovnako ako je úplne nádherná.

Je to relaxačné.

Ak chcete piť skvelé ponuky vedier, môžete – choďte do úžasného, kyslého alebo ako hudobný bar. Ale to je dôvod, prečo ľudia prichádzajú do Lanty. Prichádzajú do Lanty za pomalú rýchlosť a relaxáciu.

Existovali veľké množstvo domácností s malými deťmi, ako aj páry všetkých vekových skupín. Neboli takí veľa batohov. Bola to príjemná zmena.

Ľudia sú úžasní.

Takmer všetci, ktorých som spokojný s Lantou, boli takí láskaví a privítaní. Keď sme oslávili Loy Krathong, miestni obyvatelia stále oznámili, že vďaka svetovým návštevníkom sa týkajú Lanty. Ľudia nás motivovali, aby sme na festivale jedli úplne zadarmo jedlo.

Každý bol plný úsmevov, ako aj pozdravov, a tiež môžete povedať, že sú skutočne potešení, že vás tam majú. Jedna domácnosť mi dokonca poskytla výlet na motorku do bankomatu, ako aj späť, značnú vzdialenosť.

Je to lacné.

Lanta je najdostupnejšie miesto, kde som bol na juhu. Zostali sme v letovisku na pláži s bazénom a platili sme asi 15 dolárov za deň za ubytovanie, raňajky a obed. WiFi, motorka, ako aj benzín, niektoré dobré večere, ako aj nočný život, pridali sa však na porovnanie stále dosť cenovo dostupné.

Slávne západy slnka.

Milujete západy slnka? Budete online pre Lantu. Pláže sú na západnom pobreží a každú noc mali nový, iný fantastický západ slnka. Dokonca aj zatiahnuté noci boli nádherné.

Mohol by som tam online?

Na každom mieste, v ktorom som bol v Ázii, som veril, aké by to bolo online.

Aj keď sa mi nepáči koncept života na ostrove – táto myšlienka sa mi cíti obmedzená – určite by som online na Lante. Život v mieste takéhoto kúzla by ma tak potešil.

Mám svoju dobrú reštauráciu: Red Snapper. (Vyskúšajte Chorizo vyprážané s brandy a praženým cesnakom – tak dobre.) Mám svoj bar: úžasný aj kyslý. Mám tanec: ako hudobný bar. Mám izolovanú pláž. Nevystavuje sa.

Obrovská časť bývania niekde je schopná spoznať priateľov. A zatiaľ čo Lanta nemá pozoruhodné vysťahovane susedstvo Ao Nang, uspokojili sme hromady veľkých ľudí – hlavne Thaisov a škandinávanov. Rastie tiež susedstvo Master Expat Master.

Choďte do Lanty.

Nechápem presne, ako dlho ostrov zostane tak blažene nerozpustený, ako je teraz, avšak vďaka svojej veľkej veľkosti má oveľa lepšiu možnosť zostať takto ako je tento ako menšie ostrovy, ako je Phi Phi.

Ísť. Choď teraz. A radosť z tohto krásneho ostrova, keď môžete.

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *