Mali by cestujúcich sólových žien predstierať, že sú manželia?


Adventurous Kate pozostáva z pridružených odkazov. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Existujú stovky až stovky sprievodcov pre bezpečnosť cestovania žien v zahraničí a veľa z nich má protichodné rady.

Jednou z oveľa kontroverznejších politík obklopujúcich samostatné ženy cestujúcich je, či musia predstierať, že sú manželia, alebo nosia falošný snubný prsteň.

Niektoré ženy interpretujú tieto odporúčania oznámením, že sú zosobášené od začiatku všetkých, ktorých sa stretávajú, od hostelových hostí po pouličných predajcov, aj keď v neohrozujúcom prostredí. Neviem, čo tieto ženy robia potom, čo sa s niekým stanú priateľmi.

Mohlo by sa predstierať, že ste ženatí, aby ste boli v bezpečí? Možno. V niektorých konzervatívnych kultúrach, keď hovoríte, že sa váš manžel stretne, je často najjednoduchší spôsob, ako sa dostať z dlhej diskusie. Ale veľa času, nemá zmysel.

Hovorme o Taliansku. Zo všetkých miest, kde som cestoval, bolo Taliansko miesto, kde som dostal najväčšiu pozornosť mužov. Talianski muži zasiahli všetko, čo sa pohybuje, a snubný prsteň – či už sú vaše alebo ich – vôbec nezáleží. (A zaujíma vás, prečo je Taliansko moja obľúbená krajina.)

Našťastie, ak zavoláte talianskych mužov na svoje správanie, veľa času protestujú proti vašim nárokom, obviňujú niekoho iného a porážku sa zmenšujú. A môžete to urobiť, či už ide o manželstvo alebo slobodný. (Moja obľúbená odpoveď, ktorú som často počul vo Florencii: „Nie som to ja, som Albánci!“)

Podľa mojej skúsenosti môže snubný prsteň zastaviť pár mužov, ktorí by vás vo všeobecnosti zasiahli, keby si mysleli, že ste slobodní. Možno. Ale nebude to odraziť útočníka.

Moja rada? Strávte svoju bezpečnosť inteligentnejšími spôsobmi-napríklad absolvovanie kurzu sebaobrany, získanie taxíkov v noci a nedostatok pod vplyvom alkoholu.

Dámy, rád by som počul vaše skúsenosti. Pomôžte mi: Musia sa sólové ženy cestujúcich predstierať, že sú manželia?

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *