Aussie Spirits Masterclass, Cirque du Soleil Backstage Pass a veľa nového piva v mojom pohári!


Tento týždeň bol pre nás úplne šialený v ústredí Romance. Väčšinou to bolo vďaka úžasným veciam so začiatkom jari tu v Sydney a prebúdza všetkých zo spánku zimnej sezóny. Som si istý, že na obzore je omnoho viac večierkov.

Boli sme v majstrovskej triede pre austrálsky remeselnícky gin, rum a whisky, boli sme v zákulisí a ďalej v najnovšom predstavení Cirque du Soleil a začal sa aj Sydney Craft Beer Week.

Na druhú stranu som mal v rodine pár zdravotných strašidiel (môj brat minulý týždeň takmer zomrel na infarkt a moja mama bola cez víkend prevezená do zdravotníckeho zariadenia – obaja mimochodom), mimochodom) A naša chladnička sa zabalila, čo bude vždy nepríjemné a drahé.

Ale snažíme sa, a dúfam, že tento týždeň IG vydanie vás nájde v podobnom pozitívnom myslení ako my toto pekné októbrové ráno.

Užite si to

Jim a Christina XX

Nezabudnite sa prihlásiť do nášho týždenného bulletinu, ktorý posielam každý piatok. V ňom ide o zhrnutie týždňových správ plus správy o tom, čo sa s nami deje. Tiež vám dáme exkluzívne oznámenie o akýchkoľvek súťažiach, ktoré prevádzkujeme, alebo bezplatne, ktoré rozdávame.

Kliknite sem a dostanete náš bulletin a tiež našu úplne bezplatnú elektronickú knihu v cestovaní.

Rozhodli sme sa podeliť o celý príbeh o tom, ako boli zasiahnutí bleskom, keď sme sa prvýkrát stretli. a nie metaforicky. Náš kamarát nám povedal, že Francúzi nazývajú láskou na prvý pohľad „Coup de Foudre“, čo sa prekladá do „zasiahnutého bleskom“. Nie nič z toho.

Doslova na nás bol vrhnutý skrutka z nebies!

Tu je celý príbeh o tom, ako nás zasiahli blesk.

Naši úžasní kamaráti z Nip of Courage nás pozvali na svoju najnovšiu (a pravdepodobne najväčšiu) udalosť. Nip of Courage je distribútor a veľvyslanec austrálskych remeselníckych liehovín.

Prvýkrát vôbec Kath – majiteľ spoločnosti Nip of Courage – spojil 8 liehovarov, aby prednášal o svojom produkte, svojej histórii a priemysle ako celku. Je to celkom žiadosť – pozrite sa na zoznam nižšie a zistite, kto sú títo fantastickí ľudia a ako ďaleko museli byť na tejto udalosti.

Táto majstrovská trieda je v jednom z našich nových preferovaných obilia mestských barov, najlepšie pri vchode do skaly a blízko kruhového nábrežia. Budeme úlohy úlohy každého liehovaru a počuť ich príbeh. Je to celkom zvláštny zážitok.

Tu sú blázniví géniovia, ktorí robia týchto veľmi špeciálnych duchov. Tu je zoznam toho, kto sú (ponechávajúc doprava) ich liehovar a ako ďaleko museli cestovať, aby sa dostali do Sydney.

William McHenry – McHenry Distillery, Port Arthur, TAS – 1 100 km (700 míľ)

Peter Bignell – Belgrove Distillery, Kempton, TAS – 1 000 km (650 míľ)

Beau Schilg (a zakladateľ dekan Druce úplne vpravo) – liehovar Corowa, Corowa, NSW – 600 km (370 míľ)

„Spike“ – Hoochery Distillery, Kununurra, WA – 4 200 km (2 600 míľ) – Dostanete sa sem 2 dni.

Genise a Brian Hollingworth – Distillery Black Gate, Mendooran, NSW – 390 km (240 míľ) – Mimochodom, viac o Black Gate je oveľa viac.

Mel Davies – Loch Brewery a Distillery, Loch, Vic – 980 km (600 míľ)

To je celkom 6 670 km (5 160 míľ), aby sa sem dostali všetci. Pôsobivé.

Toto je Raymond Dessert III – alebo „Spike“, ako ho všetci volajú. A správne, tento muž je pichľavý a ostrý ako náraz, ale aj krásny chlapík a veľmi zaujímavý. Destilovanie Spike-Hoochery-sa nachádza v regióne Kimberley v ďalekej severozápadnej západnej Austrálii. Je to jeden z najviac izolovaných krajín, ale mnohých ohromujúcich regiónov.

Spike’s Rum je úplne úžasný – ale nepýtajte sa, aby si Coke vybral rum, keď ste tam. Spáli vás na zem! Jeho rum je dosť dobrý na to, aby pil úhľadný – ako môžu byť všetci dobrí duchovia.

Peter Bignell z liehovaru Belgrove je známy ako šialený vedec – dokonca aj medzi liehovarmi, čo niečo hovorí! Petterove pohľad sa týka iba udržateľnosti a environmentalizmu. Jeho liehovar je prakticky určite najzelenší na svete.

Vystrelil svoj pokoj a prevádzkuje svoje poľnohospodárske stroje (vrátane traktorov) s biopalivom – alebo starým olejom z miestneho Chippy! Dokonca spaľuje hovno svojho oviec za palivo! Celé zrno, ktoré používa, sa vracia späť do zeme alebo sa používa ako krmivo a pre duchov rastie čo najviac svojho vlastného zrna. Je to jeden z mála na svete, ktorý sa dá nazvať liehovar na fľašu.

Och, a jeho ražné whisky a jeho destilované zázvorové pivo-zázvorové kladivo-sú ohromne dobré.

Dnes večer a ja sme na kari. To je najlepšie – kari. Náš kamarát Carly z Smaggle.com považuje za veľmi znepokojujúce, že volám jedlo v indickej reštaurácii „kari“. Neviem, prečo to hovorím – mala by to byť anglická vec.

Toto jedlo je však úplne vynikajúce. Sme v indickom paláci v Balmaine, čo sa ukáže, že tu je už 34 rokov! Takže by mali robiť niečo správne.

Prehrávali sme sa nádherne-Až do bodu, keď náš čašník povedal po nákupe „dobre, môžete to vložiť do psej tašky na zajtra, však?“

To je presne naša myšlienka. Kari vždy nasledujúci deň chutí lepšie!

Dnes večer sme takí nadšení. Ideme do Cirque du Soleil – ale je to ešte lepšie, ako len vidieť show. Ideme v zákulisí. A nielen v zákulisí; Hovorím vážne v zákulisí.

Naozaj sa tešíme na túto šou. Je to posledný, ktorý Cirque robil nazývaná koooza, a hovorí sa, že je to jeden z ich najlepších.

Ale pred začiatkom predstavenia sme tu v kuchyni Kooza, aby sme videli, čo sa stane v potravinovom oddelení. To je miesto, kde prichádzajú všetci zamestnanci a účinkujúci. Zvyčajne nie je k dispozícii pre verejnosť.

Stretli sme sa s manažérom kuchyne Shane Schipperom a vzal nás najlepšie za jedálenskú miestnosť do tajného priestoru samotnej kuchyne. Dokonca sme chytili značku: jeden z interpretov prišiel s nami na cestu, pretože ani predtým nevidel v zákulisí kuchyne!

Kuchyňa Kooza je úplne fascinujúca. Shane a jeho tím 3 (áno, iba 3 ľudia) varia pre celý personál Cirque celý deň 6 dní v týždni a nikdy nemajú to isté v ponuke v rade. Je to neuveriteľné.

Musíme vám povedať oveľa viac – vrátane Shaneovho tajného receptu na jeho bravčové karnity, ktoré sú absolútne obľúbené posádky. A chápem prečo …

Dnes večer je mexická noc a najobľúbenejšia. Vyskúšame jedlo v ponuke a je to neuveriteľné. Neviem, čo som čakal, ale určite som to nečakal.

Takže si pozrite tento priestor oveľa viac o tom, aké to je na Cirque du Soleil, tri úrovne v zákulisí!

Humbuk má úplne pravdu: Kooza je úžasná show. Neviem, ako títo ľudia robia veci so svojimi telom, ktoré robia. Počas prehliadky v Cirque neexistuje prísna fotografická politika, ktorú si myslím, že je to skvelé. Znamená to však, že pre vás nemáme žiadne vizuály.

Na konci predstavenia sme však opäť v zákulisí a stretneme sa s niektorými postavami. Tento muž nefunguje pre cirkus, ale mysleli sme si, že s ním dostaneme fotografiu. Len si robím srandu.

Za fázou výkonnosti je celá tréningová a zahrievacia oblasť, ktorá nás mala agog. Ešte oveľa viac boli tieto 100 kg jednoramenné činky! Rozumiem ľuďom, ktorí potrebujú takúto váhu, s ktorými sa môžu trénovať … ale sú tu štyria.

Dnes je denné gala spustenie týždňa Sydney Craft Beer Week! Je to fantastický týždeň pred mnohými veľmi vynikajúcimi vareniami, ktoré sa majú odoberať z celého sveta.

Gala je v starom divadle v Redferne a je ideálnym prostredím na ochutnávku piva!

Nezabudnite sa pozrieť na stránku SCBW, takže vám nebude chýbať žiadna z zábavných udalostí piva naplánovaných pre mesto po zvyšok týždňa.

Najlepšie zo všetkého je, že som bol schopný vyskúšať špeciálne červené pivo TUMUT River Brewing Co, ktorú vyrobili len pre SCBW. Možno viete, že som sa stal podstatným fanúšikom Brewing River River-vyrábajú to, čo je teraz do značnej miery moje preferované pivo všetkých čias-kňučanie ošípaných APA.

Títo muži sú stále veľmi malí a je nesmierne ťažké nájsť akékoľvek pivá mimo tumu, malé mesto niekde medzi Wagga Wagga a Canberra. Ale pozrite sa na tento priestor. Ich pivo je také dobré, je to len otázka času, kým ho posielajú široko široko!

Po gala sa s mojím kamarátom Antonom vydalo cestu do ďalšieho zjavného cieľa: Dove a Olive v Surry Hills. Títo muži transformovali túto krčmu miestnych obyvateľov na úžasné útočisko pre remeselné pivo.

Na kohútiku je pivo od môjho preferovaného amerického pivovaru Stone zo San Diega. Toto je ich kávové mlieko Stout-horké sladké krémové pivo s kávou. Je to skutočne veľmi viac pivo!

Nemôžem sa dočkať, až uvidím, čo ešte tento týždeň prinesie pivo.

Cestovná rekapitulácia tohto týždňa

Každý týždeň sa vraciame v čase v niektorých našich preferovaných cestovných destináciách pomocou nikdy predtým nevídaných fotografií našich ciest. Tu sme sa tento týždeň obzerali späť.

Toto je Plaza de la Catedral v starej Havane a je miestom svetového dedičstva UNESCO. Bol dokončený v roku 1777, ale až potom, čo museli pridať ďalšiu vežu vpravo. Ak chcete byť katedrálou na Kube, mali by byť 2 veže! Táto krajina skutočne vie, ako dosiahnuť, aby aj rozšírenie vyzeralo ohromujúco.

Máme tak početné fantastické spomienky na náš čas tu na Kube. Pozrite sa na našu knižnicu správ o tom, čo sme urobili, kam sme šli, čo sme jedli a ako sme to všetko urobili tu!

Je tu niečo o prezeraní búrkových oblakov, ktoré sa valia cez more, ktoré je mimoriadne terapeutické – najmä keď voda vyzerá, že to robí okolo Noosa, QLD. Očakávajte, že by sme však pravdepodobne teraz vystúpili z pláže!

Tu je náš príspevok o tom, ako sa v tomto ohromujúcom mestečku v malom meste uvoľniť.

Pobrežie pod majákom Byron Bay v najrýchlejšom mieste Austrálie je úplne ohromujúce. Keď sa pozeráte dole z známeho majáka Cape Byron, dajte si pozor na korytnačky, delfíny, žralokyA dokonca aj veľryby keporku – vo vodách je tu toľko života.

Byron Bay mal vždy v mojom srdci zvláštne miesto, keď som tu cestoval pred rokmi – ešte predtým, ako som sa stretol s pani Romankou. Ale pretože sa tu naša nedávna pozrite tu, máme tu úplne nový dôvod dôvodu, aby sme si ju tu milovali.

Tu je naša knižnica o tom, čo sme písali o Byron Bay, NSW.

Villa Noi v Aleenta Phuket je duchovný domov pani Romance. Táto úžasná samostatná časť strediska Aleenta je optimálna pre rodinné skupiny, svadobné večierky alebo veľa kamarátov, ktorí hľadajú ideálny únik pláže v Thajsku. Ale zakaždým, keď hovoríme o tomto mieste, všetko, čo počujem od pani R, je: „Môžem už premiestniť?“

Ak pôjdete na našu recenziu tohto strediska a pozrite sa na náš video návod na niekoľko miestností, na konci je tu celá sekcia takmer o dovolenkovom dome Noi. Je to celkom v pohode!

Docela ohromený výberom raňajok aj v Aleenta Phuket. Toľko si môžete vybrať a všetko tak aj čerstvé. Toto šírenie skutočne zahanbí mnoho ďalších hotelových brekov! A to všetko v dohľade nad ohromujúcim Andamanským morom. Docela zvláštne!

Napriek všetkým fantastickým miestam, do ktorých sme v priebehu rokov šli, pani Romanka a ja sme vždy ohromení tým, čo tu v Austrálii nájdeme najlepšie. Toto je najlepšia pláž Cabarita na severnom konci Nového Južného Walesu a domov do Halcyon House, krásne prevedeného motelu a reštaurácie.

K Halcyon House s názvom Paper Daisy je tiež pripojená reštaurácia. Je to krásne vyzdobená reštaurácia a robí si vážne meno. Naša recenzia nášho jedla nie je také žiariace, ako som si myslel, že to bude skôr, ako sme sa posadili … ale stále to bolo dobré jedlo.

Pozrite sa na našu recenziu papiera Daisy a tiež rýchly pohľad okolo domu Halcyon.

Absolútne milujte štýl v hoteli Hua Chang Heritage v centre Bangkoku. Toto miesto je taký skrytý poklad v tomto bláznivom meste – skutočná oáza. Je to, akoby ste boli v inom čase a mieste, keď tu prejdete dverami. A to je to, čo dizajnéri hľadali, keď dali tento hotel dohromady.

Trafiť klinec po hlavičke!

Pozrite sa na našu úplnú recenziu Hua Chang. Veľmi sa nám to páči – v skutočnosti tu zostanú blízki kamaráti za pár týždňov. Dúfam, že sa im to tiež páči!

Dúfame, že odtiaľto váš týždeň vyzerá dobre. Povedzte nám všetko o svojom víkende v komentároch nižšie!

Obrázky pána a pani Romance prostredníctvom Instagramu: @Mrandmrsromance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *