TNN: Začiatočník tutoriálu o cestovaní hackingu s nomádskym Mattom


Hej, všetci,

Chcel som zdieľať ďalšie video z nedávnej kočovnej siete. Toto je o „začiatočníkových návodoch na Travel Hacking s kočovným Mattom“.

Čo robíte, aby ste sa pripravili na svoje budúce cesty – začnite cestovať dnes!

Čo je to cestovné hackovanie?

Travel Hacking je umenie zhromažďovania častých bodov a míľ, aby ste získali lety zadarmo, hotely, zájazdy a ďalšie. Umožňuje vám mať tieto skúsenosti raz za život: nadmerná voda Bunga …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje čitateľom, ako ste vy, prístup k blogovým príspevkom PERK. Členovia tiež dostávajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, prístup k našim podujatiam, opakovanie udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne cestovné zľavy na úsporu peňazí a ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomáhate nám pokračovať v vytváraní hĺbkového cestovného obsahu, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov) a všetky ostatné pozoruhodné výhody, pripojte sa k nomádskemu Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *