Cestovanie z Koh Phangan do Kuala Lumpur


po tom, čo ste si užili všetky pozoruhodné veci, ktoré sa dajú vystupovať v Koh Phangan, bol čas odísť. Bol to extrémne dlhý deň cestovania, ktorý dostal z Koh Phangan v Thajsku do Kuala Lumpur v Malajzii. Rozhodli sme sa, že pri nákupe pre vás ľudia skutočne pochopia normálny deň cestovania pre kozy na cestách, musíme urobiť video. Skontrolujte to!

☞ Plánovanie cesty do iných oblastí v Thajsku? POZRI TIEŽ:

Najlepšie veci na vystúpenie v Bangkoku – našich najlepších 13!

Čo sa dá vystupovať v Chiang Mai – nenechajte si ujsť týchto 17 vecí

Backpacking Thajsko – najvyšší sprievodca

Miesta, ktoré treba vidieť v Thajsku – našich 15 najlepších tipov

Čo sa dá hrať v Thajsku – to je Top 25!

Veci, ktoré sa majú vystupovať v Pai

Strávili sme 4 dni nakupovaním, jedením a chodením po trhoch v jednom z našich obľúbených miest, Kuala Lumpur. Radi sa vraciame priamo sem a vždy máme vynikajúci čas.

nákupná oblasť v KL

Na „Rodeo Drive“ v Kuala Lumpur
Nick vo veľkej reklame v centre mesta KL

Potraviny v Malajzii – krevety, mangosen
Zobrali sme si monorail z centra mesta na autobusovú stanicu, potom autobus na letisko. Lietali sme z Kuala Lumpur na normálnom (a šialenom) lete v Ázii, ktorý odišiel o 5:30. Vzhľadom na to, že sme museli byť v letovom termináli 3 hodiny pred letom, práve sme sa rozhodli spať na letisku.

Predpokladám, že preto lety, ktoré vždy prijímame, sú „promo“, nikto iný ich nedostane od doby odchodu! Išli sme na letisko, urobili sme si veľkú posteľ na podlahe a chodili sme spať okolo polnoci.

Kozy na ceste sa pripravujú na letisko
nás v autobuse na letisko KL

Odchody!
Spanie na letisku KL
O 12:30 prišlo vyhlásenie, že sa chystajú striekať letový terminál „toxickým sprejom“, takže všetci musia odísť. Robíš si zo mňa srandu? Stavím sa, že to robia ako keď každé 2 roky alebo tak niečo. Opustili sme letisko, sedeli vonku, nespali sme tak dobre, ako boli povolené späť o 3:30 hod. (Dúfajúc, že ​​3 hodiny sú dostatočné na toxíny na odstránenie), rovnako ako včas na registráciu.

Zvládli sme, aby sme po bezpečnostnej kontrole dostali 1/2 hodiny spánku, avšak to bolo. Let bol v poriadku, trochu sme spali a ukázali sa na letovom termináli Clark asi o 4 hodiny neskôr. Clark je mimo finančného mesta Manila (kde sme chceli byť), takže sme podnikli hodinovú výlet autobusom do nášho preferovaného cieľa … ďalšia nevýhoda zľavového letu!

Páči sa mi to? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To naznačuje, že provízie robíme, ak kliknete na odkazy na našom blogu, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *