10 najlepších detských cestovných postieľiek – Zoznam najlepších prenosných detských postelí na cestovanie


Cestovanie s dieťaťom je trochu problém. Ale nie, ak máte cestovnú postieľku! V tomto článku sme vám ponúkli najlepšie cestovné postieľky na cestovanie.

Foto: Paul Hanaoka
Počas cestovania s dieťaťom, na blízke alebo vzdialené výlety, je pohodlie najvyššou prioritou rodiča. Jedným z najviac potrebných na podporu pohodlia dieťaťa je miesto na spanie. Existujú rôzne typy postieľiek, ktoré si môžu rodičia vybrať pre svoje deti. Ale pred rozhodnutím o kúpe je dobré poznať základný aspekt detskej postieľky.

Opis

Cestovné detské postieľky sú miestami detí na spanie av niektorých prípadoch hrajú. Rodičia cestujúci ho môžu ľahko prevádzkovať. Postavenie by sa malo ľahko zložiť, nevyžaduje veľa miesta a ľahko sa zabalí. Všeobecne sú cestovné postieľky vyrobené z vysoko kvalitného plastu alebo kovu a sú obklopené sieťami, vďaka ktorým je dieťa v ňom pohodlné. Celkovo je posteľ väčšinou vybavená odnímateľným mäkkým matracom.

Trvanie

Presné trvanie použité na identifikáciu úrovne pohodlia dieťaťa. Keď dieťa neustále rastie, musí sa upraviť aj čas použitia postieľky. Napríklad typ bassinety je vhodný iba pre novorodencov a dieťa alebo batoľa by ho nemali používať.

Váha

Je to nevyhnutné pre rodičov, ktorí majú vysokú mobilitu, či už autom, vlakom, lietadlom, aj keď len na prechádzku. Pokiaľ ide o lietadlá, napríklad výška batožiny v kabíne alebo batožine je obmedzená. Nemali by ste si priniesť ťažkú ​​cestovnú postieľku, pretože ak presahuje limity stanovené leteckou spoločnosťou, pridá náklady.

Ak máte vysokú mobilitu, ťažká a veľká cestovacia detská postieľka pridá obavy pre rodičov. Najlepšie je používať ľahkú a skladaciu detskú postieľku, takže sa neuskutočňuje a zaťažuje.

Funkcia

Existuje mnoho druhov cestovných postieľiek, ktoré sa používajú nielen ako detské detské postieľky, ale aj ako hourýňa. V skutočnosti sú niektoré cestovné postieľky vybavené kolesami, ktoré uľahčujú svoju mobilitu, a niektoré iné nemajú kolesá.

Ľahko nastavenie a zabalenie

Cestovná detská postieľka, ktorá sa ľahko inštaluje a zložila, môže ušetriť váš čas pri cestovaní. Aby ste si zvykli na inštaláciu a skladanie cestovnej postieľky, musíte pred ňou trénovať. Cvičenie je tiež zaručiť, že každá súčasť cestovnej postieľky môže fungovať dokonale.

Príslušenstvo

Niektoré typy príslušenstva, ktoré sú zvyčajne zahrnuté v balíku cestovných postieľiek, zahŕňajú:

Po prvé, matrac. Musíte zvážiť úroveň pohodlia matraca. Niektorí výrobcovia ponúkajú matrace, ktoré sú v niektorých prípadoch príliš tenké alebo príliš tvrdé;

Posteľná bielizeň;

Nosenie vrecka;

Nakoniec sieť. Net je nevyhnutná pre tých z vás, ktorí budú cestovať na miesta s vysokou vlhkosťou, ktoré majú veľa hmyzu.

Po poznaní niekoľkých základných bodov za výber najkvalitnejších cestovných postieľiek teraz máte predstavu o tom, čo si kúpiť.

Obsah

Tu sú niektoré z našich odporúčaní, ktoré môžu byť váš odkaz
Pro a Con’s každej cestovnej detskej postieľky

1. Graco – Graco Pack’n Play on the Go Playard, Pasadena
2. Rodina Guava – Lotus Travel Crib | Ľahko sa zabaliteľná hračka
3. Eventflo – Eventflo prenosná klasika stráže
4. babybjorn – babybjorn cestovná postieľka Svetlo – strieborné + balíček zväzku plechu
5. BabyTrend – detské trendy v materskom centre, Tanzánia
6. Graco – Graco Travel Lite Crib so pódiami, Manor
7. Miclassic-Miclassic 2in1 stacionárny a rockový bassinet jednoznačná násobná cestovná postieľka
8. Flisko – Flisko 2 v 1 cestovná postieľka a bassinet
9
10. Munchkin – Munchkin Brica Fold n ‘Go Travel Bassinet

Tu sú niektoré z našich odporúčaní, ktoré môžu byť váš odkaz

Produkty NamessProduct Images this ProductPrice

Graco Pack’n Play on the Go Playard, Pasadena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *