Glutén úplne bezplatný vysoký čaj v parku Hyatt Sydney


Ktokoľvek vytvoril vysoký čaj, bol génius. Páči sa mi jesť skvelé ponuky malého jedla.

Byť schopný ochutnať veľké ponuky malých koláčov a uhryznutí ma teší. Keď musím vybrať iba jednu položku, často dostávam závisť na jedlo. Páči sa mi stretávam sa s priateľkami alebo s mojou mamou a súrodeneckou, keď sa rozprávame, ako aj pracujeme na našej metóde po úrovniach koláčov, ako aj chutných sendvičov. Vyskúšanie rôznych čajov v ponuke je tiež fantastické, rovnako ako aj celý zážitok je jednoducho krásny. mimoriadne civilizovaný.

Odkedy zistil, že som netolerantný na lepok, High Tea sa nakoniec stal jednou z tých vecí, ktoré som musel urobiť, ale musel som sa vzdať. Koláče, sendviče, koláče, ako aj koláčiky, ktoré sa používajú na výrobu vody v ústach, teraz naplňte mozog strachom. Som veľmi nešťastný.

Pán Romance pre mňa vždy hľadá možnosti bezlepkových, žehnaj mu, ale často neochutnávajú najlepšie alebo majú podivnú textúru. Zvyčajne je pre mňa jednoduchšie vylúčiť tento aspekt z môjho jedla.

Nedávno ma však miláčik pozval na vysoký čaj na svoju detskú sprchu v parku Hyatt Sydney. Najprv som bol mimoriadne váhavý, keď som veril, že všetok ten lahodný lepok by som nemohol jesť … to bolo, kým som nezistil, že sa starajú o všetky typy výživových požiadaviek.

Park Hyatt sa nachádza najlepšie pod prístavným mostom a je jedným z – ak nie – mnohých nákladných špeciálnych hotelov v Sydney. Jeho moderný interiér je ľahký, ale elegantný. S oknami od podlahy po strop sa úžasný výhľad na kruhový nábrežie do operného domu, ako aj mestský pohľad.

Popoludňajší čaj sa podáva v obývacej izbe. Je to hneď vedľa vstupu primárnej hotelovej haly je však mimoriadne pokojné a pohodlné. Môžete si oddýchnuť v pohodlných kreslách, ako aj naša skupina sedela v tomto centrálnom sedení banketov.

Pre väčšie skupiny môžete zorganizovať svoju osobnú izbu.

Priateľský čakací personál bol tak ústretový s mojou požiadavkou bez lepku, ako aj to, že nevykonal žiadny druh navyše, o ktorom som veril, že bol dobrý dotyk. Keďže to bola detská sprcha, v našej skupine s dieťaťom bola aspoň jedna dáma. Keď sa hotelové stravovanie opäť prejavilo vynikajúcou všestrannosťou, ako aj mojim kamarátom sa podávalo jedlo priateľské k tehotenstvu bez veľkej drámy.

Samotné jedlo prichádza na nádherné veže s vysokými čajovými zásobníkmi s rôznymi delikátnymi na všetkých úrovniach, oddelených – tak, ako by mali byť – do slaných aj úžasných výberov.

Zásobníky prišli s chutným syrom Comte, ako aj hľuzovkovými sendvičmi, šunkou Parma, raketou a horčicami torta, údeným lososom, ako aj smotanom, ako aj vynikajúcimi uhorkovými sendvičmi, ktoré by sa nikdy nemali podceňovať.

Všetky moje sendviče prišli v bezlepkovom chlebe. S GF Bread som mal nejaké strašné skúsenosti, ale tieto veci boli prekvapivo dobré.

Na nádhernom podnose bolo takmer všetko okrem koláča Macadamia už bezlepkové. Vymenili môj koláč za čokoládovú škrupinu, ktorá mohla medzi mojimi priateľmi spustiť trochu závisti jedla.

Na skvelej voľbe bola tiež Valrhona Chocolate Delice, malina, vanilka a pistáciový koláč, ako aj macaróny „a la folie“. Rovnako som získal ďalší Rasberry na mojom koláči … aj keď to nie je dosť správne, však?

Na to, aby nás vyrazili, boli čerstvo upečené vanilkové koláčiky (baténa bez lepku) s lepkavým jahodovým džemom a hrubým zrážaným krémom.

Pre nápoje by sme si mohli kúpiť kávy alebo vybrať z výberu čaju. Už nepijem veľa kávy, rovnako ako som veril, že možnosti čaju boli trochu ohromujúce … namiesto toho som mal šampanské, takže som bol nesmierne šťastný!

Celkovo to bol krásny zážitok z vysokého čaju. V neposlednom rade od priateľskej ústretovej povahy personálu, ako aj presne to, ako sa uspokojili s takou stravovacou potrebou s takou pohyblivosťou.

Keď som o tomto povedal pánovi Romanovi, vyzeral trochu smutne. Stále som ho nezobral na vysokú kávu, do ktorej som minulý rok išiel v hoteli Intercontinental. Možno, ak je dobrý …

Vysoký čaj v parku Hyatt Sydney – slúžil každý deň medzi 14:00 do 17:00.

49 dolárov – podávané s čajom a kávou

65 dolárov – podávané s Moët & Chandon Rosé

Park Hyatt Sydney
7 Hickson Road
Skaly
Sydney
2000
Sydney.park.hyatt.com
02 9256 1234

Kde je vaša preferovaná poloha pre vysoký čaj? Máte nejaké horúce návrhy na fantastické jedlo bez lepku?

Obrázky pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *