TNN: Presne ako aktivovať svoje bipoc spojenie v spoločnosti Travel & Beyond


Ahoj všetci,

Chcel som zdieľať ďalšie video z nedávnej nomádskej siete. Je to všetko o „ako aktivovať svoje bipoc spojenie v cestovaní a ďalej“.

Nie ste si istí, ako sa ukázať ako spojenca?

Allyship je sloveso.

Nalaďte sa na konkrétne kroky presne o tom, ako sa môžete dostať do pocitu uviaznutia, ako aj objaviť metódy na podporu čiernych, domorodých, ako aj ľudí farby.

Emmanuela Stanislaus je dohoda za Jetsetter …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získa prístup k bonusovým blogovým príspevkom. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré sú lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné fantastické výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *